Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő-e erkölcsi szempont...

Elítélendő-e erkölcsi szempontból az, aki prostituált?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
el
2016. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, de a többség igen.
2016. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Áá nem dehogy is.. Elitélendő h én egy boxerbe futkosok és minden szembejövő nőre rámászok ?. ez kb ilyen idióta erkölcsi kérdés
2016. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mivel éltem közöttük, sokat beszélgettem velük, nem ítélem el őket.
2016. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem jókedvében áll prostinak.
2016. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as, hogy jött a hasonlat? Prostihoz az ember önszántából megy, te meg akartuk ellenére mászol nőkre. Tényleg nem tűnik fel a különbség? Mert akkor elég gáz van a fejedben.


Kérdező, nem ítélem el. Miért kéne? Igaza van az előzőnek, senki sem vigyorogva megy prostinak. Közhiedelemmel ellentétben nem Richard Gere béreli fel őket szexmentes munkára.

2016. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem hogy vannak egyes emberek akik támogatják biztatják az ilyeneket. Miért ? Nincs semmi érték rendjük hogy a rosszra is aztmondják h persze simán nincs semmi gond vele, teljesen normális ? nem értem, hogy lehet normálisnak mondani egy ilyen dolgot. szegénységi bizonyitvány Ha valaki odáig süllyed hogy Prosti legyen és ugyanúgy azok akik támogatják. Az ilyen emberek a saját sz.rukban élnek és nem tartanak igényt arra hogy valami jobb legyen.
2016. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

En sem itelem el oket, csak kivancsi voltam a gyk s emberek velemenyere.

Illetve talalkoztam par emberrel akik erkolcstelennek gondoljak a a pristitualtakat es el is itelik oket ebbol kifolyolag.

2016. máj. 20. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, szerintem félreérted. Senki nem mondta, hogy ez jó. Azt mondtuk, az ember nem jókedvében megy prostinak, hanem mert pl. éhezik. Vagy mit tudom én. Ezek a nők szenvednek attól, hogy prostik. Aki ezt elismeri, még nem támogatja a prostitúciót, csak belátja, hogy ezeknek az embereknek a megbüntetése nem fog semmin javítani.
2016. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Piaci igényt elégítenek ki (meg férfiakat) ,szükség van rájuk mindig is szükség volt ,és lesz is, hasznos tevékenységet végeznek. Ha nem lennének 10x ennyi megerőszakolás lenne ,ebbe kevesen gondolnak bele.
2016. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!