Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el az exem,...

Hogyan felejtsem el az exem, és szerezzem vissza az önbecsülésem?

Figyelt kérdés

Fél évig jártunk,de szakítottam vele mert uralkodott rajtam.

Tiltotta hogy más férfiakkal beszéljek,mindent megakart szabni.Azt mondta ha vele élek majd mindennap port kell törölnöm és ha nem akkor dobna... És már az első randin is azt mondta hogy fogyhatnék 10kilót,erre kiosztottam de azt mondta tévedett.Nem rég még egyszer felhozta hogy neki sose tetszett a hasam,és fogyjak... Mondtam neki akkor minek kellettem ha a hasam nem tetszik,a válasz : Mert a szerelem vak...

Sajnos hogy nem fogadta el a testem azóta önutálatom van,és semmi önbizalmam...

Hogyan szerezzem vissza az önbecsülésem? És belőle hogyan szeressek ki? Sajnos még szeretem...



2016. máj. 23. 21:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 19/L vagyok.
2016. máj. 23. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz ezen az utolso sz@rhazin?


Talan kezd el az onbecsulesedet azzal osszekaparni, hogy tobbre tartod magadat annal, hogy nem jossz ossze ilyen utolsa emberekkel.

2016. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
pff.. behalok ez kell nektek ?. hát ha szereted akkor csak szenvedj tovább
2016. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!