Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá bármi...

Szerintetek van rá bármi esély, hogy megtaláljam őt, vagy inkább felejtsem el? (lent)

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén a strandon beszélgettem egy fiúval, és úgy nagyjából egész délután egymás körül voltunk. Igazából én nem voltam túl beszédes, mert eléggé meglepődtem, hogy odajött hozzám beszélgetni (mondjuk úgy, hogy a legnagyobb jóindulattal sem vagyok szépnek nevezhető, nem szoktam hozzá, hogy egy idegen megszólít és beszélgetést kezdeményez), szóval lehet, hogy egy kicsit elutasító voltam vele szemben, de igazából elég szimpatikus volt nekem (bár nem értettem, hogy miért beszélget pont velem). Viszont amikor mennem kellett haza, és elköszöntünk egymástól, nem kérdeztük meg egymás nevét. Nem volt nagy dolog az egész, de valamiért folyamatosan azon gondolkozok, hogy jó lett volna, ha többet beszélgethettünk volna, és milyen jó lenne újra találkozni vele. Nem egy városban lakunk, de egy szomszédos városban lakik. Szerintetek van rá esély, hogy valaha is újra találkozhassunk, és valahogy megtalálhassam őt, vagy inkább felejtsem el az egészet?

2015. szept. 5. 18:02
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Strandnak nincs fb oldala?


Én drukkolok neked :)

2015. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van, de ott nem tudom őt megtalálni...
2015. szept. 7. 14:28
 3/5 opened paradise ***** válasza:
De tudsz oda kommentelni róla.
2015. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem hiszem, hogy nézni szokta a strand oldalát, na meg ha meg is találja, akkor nem akarom, hogy hülyének nézzen, hogy nyomozok utána... Meg ha érdekelném, akkor gondolom megkérdezte volna a nevem. Szóval nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e egyáltalán keresni őt...
2015. szept. 7. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, mi lett? :D


16/f

2017. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!