Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amelyik nő, lány hozzá szól...

Amelyik nő, lány hozzá szól itt egy férfi által kiirt kérdésre?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már hogy Férfi intéz kérdést pl csajozásban, tanácsot kér, s 1-2 lány hozzászól, hogy nekik mi a tapasztalatuk, azok a lányok leszbikusok ?
2016. máj. 24. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi van????? Elgurult?
2016. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Lányok miért ne tudnának tanácsot adni? Talán csak segíteni próbálnak nem???

Nem értem én sem a problémádat.

2016. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az hogy mikor egyértelmüen férfi témában férfiakhoz szól a kérdés, akkor azért vannak lányok akik bele irogatnak, elmondják a saját tapasztalataikat, meg kifejezik úgy a véleményüket mintha őket érintené a dolog, pl a nőzésben. elmondják nyiltan büszkén felvállalva pl hogy mi tetszik nekik egy nőben
2016. máj. 24. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Mutatsz egy példát? Mert ennyiből én nem tudom eldönteni, hogy olyan kérdésről lehet-e szó, amiben a nők is tudnak segíteni, mert ismerik magukat, és próbálják a másik oldalról megvilágítani a dolgot, vagy olyan kérdésről, ami valóban inkább pasis kérdés, és akkor a válaszoló nők részben vagy egészében vonzódnak a saját nemükhöz.

Egyébként segítettem már régebben pasinak csajozási téren, azóta az a nő a felesége és évek óta boldogok, és nem vonzódom a saját nememhez, csak a másik oldalról láttam a dolgot, és ez segített, hogy összejöjjenek.

2016. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt, legalábbis amióta világ a világ. Ezt most nem bántásból mondom, de a lányok között rendkívül sok a nárcisztikus (aki önmagát imádja) s sajnos ritkán jut eszünkbe, hogy nem csak Ők maguk léteznek egyedül a földkerekségen. Pl. egy lány kevésbé viseli el ha a barátja nem tökéletes, a férfiak között viszont több van aki kevésbé figyel a külsőségekre. Mikor láttál olyat, hogy pl. egy kövér fiúnak gyönyörű, csinos barátnője van? Ezzel szemben sokszor lehet látni azt, hogy iszonyú dagadt és otromba lányok is (akinek nem inge nem veszik magára, nem mindenki maga tehet róla, hogy kövér) filigrán, jó testalkatú fiúk társaságában jelennek meg.
2016. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

.

Ha férfi kér csajozási tanácsot, legjobban a lányok tudnak erre válaszolni!

Ki más tudná megmondani, mi tetszik nekik és mi nem?

Ki az a férfi, aki megfogad olyanoktól tanácsot, akiknek nem sikerült az, amire választ kér?

2016. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy az a kérdés, hogy:

- Ti hogyan szoktatok csajozni?

vagy az, hogy:

- Megismertem egy ilyen és ilyen tulajdonságokkal rendelkező lányt, hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?


Az elsőre csak azok fognak tudni érdemben válaszolni, akik csajoznak, a másodikra meg például az olyan nők, akik olyanok, mint az említett lány, vagy van olyan ismerősük.

2016. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát tapasztalatom szerint itt mindenki mindenre válaszol, akkor is, ha nem tud segíteni, csak válaszolhasson. Én egyszer (nőként) kérdeztem valamit, hogy férfiaknak bizonyos dolog bejön-e a nőkön. Egy pasi hosszan-hosszan válaszolt, majd a végére odaírta "amúgy meleg vagyok". Hát kösz.
2016. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De egyébként jogosak azok a válaszok, hogy egy nő leírhatja, mi tetszik neki egy férfi részéről.
2016. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!