Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak az embereknek, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak az embereknek, akiknek nem volt sikerük a szerelem terén, miért vannak mindenről lebeszélve a nők által?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, hogyha vmi nem sikerül egy férfinak, vagy fiúnak, a nők mindig megpróbálják lebeszélni az olyan dolgokról, ami talán segítene rajtuk.

Erre példákat hoznék fel.

Ha egy szűz, húszon felüli gátlásos férfi el akar menni prostihoz, azonnal kapnak a csajok az alkalmon, és rögtön lehurrogják, hogy felejtse el. Még akkor is, ha nem megy neki. Azt is lehurrogják, aki ezt próbálja tanácsolni. Kérdésem: Miért? Ha pl. egy 28 éves paliról beszélünk, az hogy tud a későbbiekben sikeres lenni? Mivel motiválja magát? Összejönne egy normális nő egy olyan férfival, akinek már rég felnőttként még senkije sem volt, és semmit se tapasztalt?

Ha nem megy neki a barátnőszerzés, gyakran azt mondják, hogy egyedül is lehet boldognak lenni, nem kell ahhoz barátnő. Gyakran még nem is adnak neki tanácsot, hogyan szerezzen, inkább a pusztuljon meg egyedül, szűzen alapon írnak neki. Persze nem így, de a tartalmából folyamat ez érződik.

Ha egy fiú egy próbálkozás után nem tudta összeszedni a kiszemelt lányt, azonnal megpróbálják lebeszélni róla, és példákat hoznak fel, miért ne próbálja meg újra. Mint az állatvilágban. Minthogy direktbe akarnák, hogy legyenek olyan személyek is a társadalomban, akiknek nincs sikerük. Más is érzi ezt? Miért csinálják ezt a lányok/nők? Senkit nem szeretnék megsérteni, és maximálisan tisztelek minden nőt, de ezt tényleg nem értem. Félreértés ne essék, én nem vagyok ilyen. Ha hölgyek válaszolnak a kérdésemre, őket kérem, teljes őszinteséggel tegyék.



2016. márc. 7. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
És ez fáj neked? hogy egyedül marad
2016. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a ne menj prostihoz dolgot én se értem. Általában azok írják ezt akik mindennap ki vannak elégítve. Mert úgy könnyű beszélni meg moralizálgatni. Az ilyen próbálná ki egyszer hogy nem eszik két napig, utána a saját anyját is megenné...
2016. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Azért írják hogy ne menj kur.vázni mert én pl utálnám magam ha ennyire elkeseredett lépésre kéne magam elszánni. Szerintem ezzel csak ront a helyzetén mert az ilyen ember nem azért bal.fasz mert nem dugott hanem azért nem dugott mert bal.fasz. (persze van kivétel aki betegség miatt nem tette vagy mert vár a nagy Ő-re de most nem rájuk gondolok) Szinte bármelyik lányt meglehet fektetni ha eleget ivott egy buliban. Emellett az evés és a dugás nem azonos szintű késztetés. Meg lehet kövezni és lepontozni meg vitatkozni velem én ezt így látom.

Az hogy jó lehet egyedül is vigasztalásnak íródik emellett valóban lehet úgyis boldognak lenni de tény hogy nem teljes az élet ha az embernek nincs párja. Azonban őszintén hiszem hogy attól hogy pistike rágörcsöl és siránkozik naphosszat később lesz barátnője mintha keres valami programot és nem ezen kattog.

Az pedig hogy ne próbálkozzon olyan csajnál aki elhajtotta azért van mert valószínűleg nem véletlen lett elhajtva. Persze bejöhet az addig ütöm az ajtót amíg ki nem dől taktika de ismerek olyan fiút aki évek óta ugyanazzal a csajjal próbálkozik (illetve mostmár hónapok óta egy másik után fut) és hiába mondják neki érthetően hogy nem. Én is jártam így fiúval. És ebből az lesz hogy megy fölöslegesen az ideje és a végén még a nők lesznek a hü.lyék hogy miért nem mondtak igent. És persze ez általánosítva az összes nőre értetődik a szemükben. (megint csak akinek nem inge...)

Én ezt így látom.

2016. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én részemről adnék esélyt egy szűz sracnak 20 fölött, volt is rá példa. De ha volt prostinál az igencsak csökkentemé az esélyeit. Sok nő így van vele. Persze hogy nem mind. De ezzel nem nőnek hanem csökkennek az esélyei, ha belefut egy ilyenbe. Semkinél nem jó pont, ha volt valaki prostival1. Vagy semleges vagy negatív. Meg ha többször megy rossz berögződések alakulhatnak ki.


Ha valakit rendesen elhajtottak és nem csak kéreti magát a csaj, hagyja békén. Mindkettejük idejét rabolja és a csajnak idegesítő, a srácnak megalázó.


Az egyedül is lehetsz boldog rész azért kell mert egy önmagában elégedett, kiegyensúlyozott ember/férfi vonzó. Egy picsogó fiú meg nem.


Valamelyik kommentelő írta hogy aki ezt tanacsolta biztos minden nap ki van elégítv3. Betegség miatt az elmult fél évben jó ha 6x sikerült együtt lenni párommal... evvan.

2016. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!