Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy cigány ember és egy...

Egy cigány ember és egy cigány asszony itt ülnek a tömbház előtti padon, nem itt laknak. Félek tőlük. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt ül két cigány a ház előtti padon. Mikor jöttem haza a kutyával, akkor is utánam szólt a férfi, hogy milyen fain, biztos drága lehetett, gúnyosan... egyedül járok haza a suliból, és nagyon félek tőlük. Nem is itt laknak... a férfit már sokszor láttam, mindig errefelé járkál egy nagy bottal a kezében, a nő meg mintha terhes lenne. Félek kimenni a házból, alapvetően mindig féltem a cigányoktól, de így, hogy beszólt nekem a férfi... mit tudnék tenni? Járkáljak úgy, mintha itt se lennének?


13/L.



2016. máj. 26. 15:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szüleid?
2016. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Túlzottan félős vagy.

Egyébként a kutyával kapcsolatban ilyen beszólás után azt kell mondani, menhelyről van és egy a sok keverék között. Mert az valóban igaz, hogy néha előfordul kutyalopás, hogy jó pénzért visszaadják.

2016. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dolgoznak, és későn érnek haza. Egyedül vagyok itthon minden délután.
2016. máj. 26. 15:24
 4/13 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy túlzottan félős vagyok, de nem túl bizalomgerjesztő egy olyan cigány, aki bottal járkálgat, és ordítozik állandóan.

Egyébként igen, tényleg félős vagyok.

2016. máj. 26. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ninvs azzal baj, hogy félsz tőlük, van ilyen.

Javaslom ezt a félelmedet mondd el a szüleidnek, plusz iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra.

Nem kell rögtön arra gondolni hogy pörgőrúgással iktatsz ki mindenkit, hanem önbizalmat ad a tudat, hogy adott esetben meg tudod védeni magadat.

Mást nem tudsz tenni, ha kihívod a rendőröket az is hatásos lehet.

2016. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen normális,hogy félsz tőlük.Én is félnék.Majd a szüleidnek mindenképp mond el,hogy félsz,és hogy mit mondott a cigány ember.Ha eddig nem tetted.
2016. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Esetleg nagyszülő, vagy dékutáni szakkörök hogy ne kelljen mindig egyedül lenned?:)
2016. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy tartasz tőlük. Engem nem engednek el egyedül Pesten a szüleim. Neked nincs más megoldás, hogy rokon pl.nagyszülő hazakísérjen és otthon legyen veled, amíg a szüleid haza nem érnek?
2016. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, egyedül kell itthon lennem. De szerencsére már elmentek, az más kérdés, hogy visszajönnek - e...
2016. máj. 26. 18:10
 10/13 anonim válasza:
58%
mar elmentek? :D en mint cigany azt javaslom h ne felj toluk. de tenyleg.egy 13 eves kisscsaj vagy es ha nm felelemel nezed oket es ltyak rajtad h te ugyanolyan embernek tekinted oket akkor nem fognak neked meg beszolni sem :) csak probald ki :) en hiszek benne h 13 evesen benned meg nem alakult ki raszizmus szoval kerlek tekints rank jobb szemel :) a mi eletunk is konyeb lenne es a tied is hidd el :) ezt le kellet irnom :D
2016. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!