Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendszeres edzéssel lehet...

Rendszeres edzéssel lehet hangulatot javítani?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem! Először is elkezdeni -elindulni nagyon nehéz ,rá kell erőszakolni magamat. Közben az edzés alatt gyötrelmes és fárasztó,alig várom a végét de csakazértis stílusal végigcsinálom.. Utána meg le vagyok törve mert mindenki azt mondja hú de jó ám edzeni.Lószart! Nagyon rossz,ezerszer jobb a pihenés a semmittevés. Szóval nem javít ez hangulatot egy szemernyit se,sőt.Aláírom hogy alakot formálni vérkeringést javítani jó,de hangulatjavításra a drogokat találták ki.
2016. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az edzésnek rosszul is neki lehet állni, és akkor érnek a negatív tapasztalatok!

Én is speciel lusta vagyok, de mióta kosárra tudok dobni, azóta a sport rendszeres dolog volt az életemben! A tinédzserkori frusztrációmon pl. tökéletesen segített. Aztán jött 1 év amikor nem volt lehetőségem mozogni (bringa pedig nyáron játszik), és sokkal jobban magamban fordultam mint alapból. Aztán rájöttem, hogy megint kezdeni kéne valamit magammal. De mivel nagyon lusta vagyok alapból, így nehéz volt felvenni a fonalat. Nehéz volt elkezdeni és sokat vesztettem is a fittségemből!


Meg kell találni azt a sportot amit szeretsz csinálni! Ez az első lépés! Aztán jön az, hogy fokozatosan szoktatod magad a sporthoz. Kezdetben csak sétáltam mindig 1 órát. Aztán amikor már elég jól megszoktam a mozgást akkor jöhetett a trx, kettlebell edzés. Aztán mikor kicsit megerősödtem akkor mentem thai-boxra.


De aki mindjárt megszakad, irreális célokat tűz ki, annak ebből is csak a negatív oldal marad meg és feladja! Szóval itt fontos a fokozatosság és hogy olyat csináljunk ami jólesik. Egy idő után ha sikerül kitartanunk, akkor érezzük a pozitív hatását és azt, hogy igényli a testünk a mozgást!

2016. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hangulatot javítani, tényleg sokat lendít az ember általános közérzetén. Abszolút meghozza az életkedvet.


De nem biztos, hogy közben jól fogod érezni Magad. Nyűgös dolog nekiállni, fárasztó, az ember izzad, nem kap levegőt, szédül, vörös a feje, utána meg kába és álmos, szóval kellemetlen mindenképpen, viszont a hatása rendkívüli. Mindenképpen ajánlani tudom.

2016. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!