Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mi köze volt ehhez az...

Mégis mi köze volt ehhez az eladónak, ti nem tartanátok pofátlanságnak?

Figyelt kérdés

A minap vettem háromféle bébiételt a boltban, és az eladó csaj, aki az ismerősöm, kérdezte meglepetten, hogy kinek lesz ez a sok bébiétel? Mert ugye tudja, hogy nekem nincs gyerekem. Hát mondom magamban, mi köze van hozzá? De most tényleg, mi a franc köze van hozzá?? Hogy kérdezhet egy eladó ilyet? Még otthon is ezen mérgelődtem, miután hazaértem. Engem ez nagyon kiakasztott... Hát jó hogy nem azt kérdezte, hogy na és milyen a szexuális életünk a párommal?

De most ti nem akadtatok volna ki? Vagy őszintén, én reagálom túl?

Egyébként meg magamnak vettem, de akkor is, mi köze van hozzá?


2016. máj. 31. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
jó elég gáz, de ennyire nem kell felhúzni magad minden kis sz aron
2016. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"2az eladó csaj, aki az ismerősöm, kérdezte meglepetten"


Igen, te reagálod túl.

2016. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha vadidegen lenne, fura lett vna a kerdes, de igy abszolut nem az. Te vagy ideggyenge.
2016. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én ezek után minimum leszúrtam volna, majd a hulláját eltüzeltem volna még ott a boltban. Biztos ami biztos lépfene vírussal beszórtam volna a környéket is, és egy levegő föld rakétával kilőttem volna a boltot.
2016. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

bolhából elefántot. Te reagálod túl. Ő csak szimplán kíváncsi... főleg ha tudja, hogy nincs gyereked.


Engem is érdekelne, hogy mi a fenének veszel bébiételt ha nincs gyereked??? Ez valami újabb fétisirányzat?

2016. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bébiétel diéta. Egyik munkatárnőm ajánlotta, ő is ezzel tartja évek óta a súlyát.
2016. máj. 31. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha ismerősök vagytok, természetes, hogy érdeklődik utánad... Valószínűleg csak azért érint téged ez érzékenyen, mert ilyen beteges hangzó célokra használod fel, amin sokan megdöbbennének.
2016. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"az eladó csaj, aki az ismerősöm, kérdezte"


NEM mint eladó kérdezte, hanem mint az ISMERŐSÖD!!!

Kapíííííító??

2016. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Én amúgy is hülyén érzem magam, mikor veszek, nekem sincs gyerekem.

Egyszer gyökérkezelés után éltem azon, máskor meg a refluxom miatt.


De nem csoda, hogy kiakadtál, mivel hülye volt az indokod. Ha tőlem megkérdezték volna hasonló helyzetben, röhögve mondtam volna, hogy nem tudok rágni, de azt én sem ismerném be, hogy segghülye vagyok az étkezésekhez.

2016. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Túlreagálod. Mégpedig nyilvánvalóan azért, mert te is érzed, hogy nem teljesen normális dolog felnőtt emberként diéta céljából bébiételt enni.
2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!