Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

16 napom van a szóbeli érettségiig. Eddis olvasgattam párszor az összes tetelem, leirtam külön lapra, videókat néztem de nem nagyon maradt meg semmi se. Az, hogy megbuktam matekból és szóbelizni se mehetek, az rátesz még egy lapáttal hogy ne tanuljak semmit se.

Mit csináljak? Nem kell a ne sajnáltasd magad beszéd.



2016. jún. 1. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nekem mi segített? :D 1 hónapig jártam magánházakba takarítani és rájöttem, hogy nem akarom ezt életem végéig csinálni. :D nagyon isnpiráló, amikor tudod h van eszed csak lusta voltál tanulni és most mások wc-jét pucolhatod. Úgyhogy 2 èv alatt befejeztem gyorsan a sulit amit abbahagytam.
2016. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A matekon meg ne akadj ki, majd októberben bepótolod! Gondolj most már arra h annyival kevesebbre kell készülnöd. A töri nem nehèz, szóbelin használhatod az atlaszt. Vedd meg az irodalomtörténeti atlaszt is,abban sok solog benne van amit így nem kell megtanulnod. Aztán hajrá! :)
2016. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Roland G. ***** válasza:
Azt a 16 napot fordítsd tanulásra.Valami csak meg marad belőle,utána meg lazulhatsz.Sok sikert!
2016. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!