Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá magam a tanulás...

Hogy vegyem rá magam a tanulásra, ha már belefáradtam?

Figyelt kérdés
Iszonyú sokat kéne tanulni, de már nem megy. Teljesen kész vagyok, el vagyok fáradva. Már hónapok óta nincs életem, mert egyfolytában tanulni kell, beadandókat, prezentációkat csinálni, idegen nyelvű cikkeket feldolgozni, zh-kat írni, most meg jönnek vizsgák, de már nem bírom. Az a baj, h semmilyen kikapcsolódásra nincs időm. Már egy ideje remeteként élek,és próbálom teljesíteni a követelményeket.

2015. dec. 11. 14:19
 1/2 anonim válasza:

Ez ismerős, én is tartottam itt.


TARTS SZÜNETET!


Vegyél fel nagyon kevés kreditet a következő félévre, vagy hagyd ki az egészet és menj el gyakorlatra. Én így tettem, csúsztam is egy fél évet, majdnem fizetős lettem az egyetemen, de maximálisan megérte.


A félév után hopp! kreáltam egy TDK-dolgozatot szinte a semmiből.

Sokkal jobbak lettek a jegyeim, PhD-t ajánlgattak. Szívesebben, könnyebben, érdeklődve tanultam. Szóval... Jó volt :).

2015. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Fél év és népirtás. Ne tanulj. Felesleges. És ha nem akarsz, csak rombolod magad vele.
2015. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!