Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit "csodálnak rajtam az emberek?

Mit "csodálnak rajtam az emberek?

Figyelt kérdés

Megyek valahova és hallom hogy akik ott vannak 10 méteres körzetbe ülnek vagy bármit csinálnak, ilyet hallok hogy szolnak hogy "azt nézd csávó" meg hogy "kemény a csávó"

Miért mondják ezt ? nincs rajtam semmi extra


2016. jún. 1. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt te csak hiszed.
2016. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajtad tényleg semmi extra akkor lehet nem rád mondják. De ha olyan van rajtad ami másoknak extra de neked nem (pl tökig oldalláncos rockergatya szegecses mindenfélével. Vagy tarajos punk haj, esetleg földig lógó rapper póló és egy bazinagy hangfal a válladon) szóval akkor lehet rád mondják de te nem veszed észre mert te ezzel vagy megszokva
2016. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem kell ahhoz extra, hogy masok vonzonak vagy jo kiallasunak talaljanak.

Talan csak tul szereny vagy, hogy elismerd a dicsero susmusokat a kornyezetedben.

Egyebkent mas ezzel dicsekedni szokott, nem pedig zavartan es ertetlenul allni elotte. Ha ennyi pozitiv visszajelzest kapsz, probald elhinni es tartsd meg ezt a szerenysegedet. ;)

2016. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt egy anonim oldalon nem tudom megmondani,ahhoz látni kéne...
2016. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Szarkazmus...
2016. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!