Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent az,...

Számotokra mit jelent az, hogy "otthon"?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre saját magamnál, hogy amikor elmúltam 18 és leérettségiztem, hogy olyan dolog, hogy otthon, nem is igazán létezik. Most is otthon vagyok, onnan írok, de számomra ez annyit jelent, hogy van körülöttem egy ház, amely megvéd a hidegtől, melegtől, széltől, esőtől, stb. Viszont amikor hétköznap reggel felkelek és munkába indulok, akkor úgy látom saját magam, hogy valójában egy szál senki vagyok, egyes egyedül a Földön, nulla tudással és szinte minden egyes nap csakis a túlélésért és önmagam fenntartásáért kell küzdenem. Amikor pedig hazajövök (vagy inkább "hazajövök"), akkor csak abba a házba megyek be, ami eddig is védelmet nyújtott a környezeti viszontagságoktól. Nincs is olyan, hogy otthon. Soha nem voltam otthon. Soha nem is leszek otthon. Olyan lesz, hogy házat veszek majd valamikor, de akkor sem "haza" megyek, csak pihenni megyek a házamba. Valójában csak az a lényeg, hogy rend és tisztaság legyen körülöttem, továbbá ne legyek kitéve a környezet és az időjárás szélsőségeinek.

Más érez hasonlót? Ti hogy vagytok a haza és az otthon fogalmával?



2016. jún. 4. 15:32
 1/6 Inessential ***** válasza:
75%

Drága facebookról egy idézet:

"Az otthon az, ahol a telefonod automatikusan csatlakozik a a wi-fi-re."

2016. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inessential ***** válasza:
-a*
2016. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!!! Az első le lett pontozva!
2016. jún. 4. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
ahol a fiam és a párom van
2016. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs se fiam, se párom.
2016. jún. 4. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdődő depresszió, kezeltesd mielőbb, nehogy a nagy sárga ház legyen az otthonod!
2016. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!