Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vonzó számotokra ha egy lány...

Vonzó számotokra ha egy lány izgalmas életet él?

Figyelt kérdés
Nem hétköznapi hobbija van hanem sokkal veszélyesebb , nem fél a magasságtól pl: szeretne majd repülőt vezetni később , nem akar hétköznapi életet élni.Vonzó ez számotokra vagy inkább férfiasnak látnátok egy ilyen nőt? 20/N
2016. jún. 5. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar,de az ágyban legyen NŐ!
2016. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bátor lány lehetsz.Nekem bejönnél.:)21/L
2016. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, egy nagyon szép és nőies nő vagyok csak éppen szeretem az izgalmakat :)
2016. jún. 5. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek jó dolgok, miért lenne baj?
2016. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hogy a viharba ne. Pl. nekem nagyon bejönnek az olyan lányok akik a mezőgazdaságban dolgoznak és élnek, vezetik a traktort, stb. Minden vágyam hogy ilyen barátnőm legyen. :) 20/F
2016. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én hasonlót csinálok utolsó:D lovakkal foglalkozom (ez a hobbim és hamarosan ez lesz a munkám is ).
2016. jún. 5. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

"egy nagyon szép és nőies nő vagyok"

Egoizmust nem szeretjük.

2016. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

5-ös vagyok.

Én is foglalkoztam lovakkal, de itthon is vannak jószágok régen tehén is volt. Dolgoztam haveromnál 1 évet mint állattartó, neki a barátnője is kint volt mindig és ketten etettünk ganéztunk stb. Nekem ez nagyon bejön, sokkal jobb volt vele dolgozni mint utána egy sráccal, a lány sokkal jobban bírta a melót mint az a srác. :D Azóta nem volt ilyen szerencsében részem. :)

2016. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez tök jó. :)
2016. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!