Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy a magyar...

Sokan mondják, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon, de a belső tulajdonságokra miért nem térnek ki ezek az emberek? 23F

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék! Valóban nagyon sok a szép magyar lány, az iskolában rengeteg gyönyörű hölgy volt, illetve gyakran látok az után is vonzó lányokat. De szerintem a szépség relativ, illetve teljesen sokadlagos dolog a belső tulajdonságok mellett.


Minden tiszteletem a női nem felé, de sajnos be kell vallanom, hogy az iskolában nagyon sok goromba, dúrva, erőszakos, sivár és felszínes lány volt, gyakorlatilag nem voltak lány barátaim, csak kettő hölgy. Folyton zaklattak, bántottak engem, folyamatosan káromkodtak és lenéztek, mert mondjuk én szerettem könyveket olvasni és nem érdekelt a féktelen, agyatlan bulizás meg hasonló sületlenségek. De ugyanezt tapasztaltam folyamatosan a munkában, illetve az utcán, sőt, néha még bevásárlás közben is. De egyébként sem volt nagyon az iskolában barátnőjük a fiúknak, mert egyrészt a lányok inkább a 35 éves férfiak környékén keresgéltek, másrészt pedig a többi fiú közül sokan ugyanúgy gondolkodtak mint én, hogy nagyon sok a goromba lány, akivel nemhogy romantikusan ismerkedni, beszélgetni sem volt valami nagy öröm.


Én értem, illetve látom, hogy a magyar lányok nagyon szépek, de ha mondjuk velem egy kevésbé szép lány kedves lenne, tényleg semennyire nem érdekelne, milyen a külleme. Mi több, nekem olyan emberre van szükségem, aki értelmes és lehet vele beszélgetni, az üres, tartalmatlan szépséget meghagyom azoknak az embereknek, akiknek lényegtelen a belső. (Mert vannak ilyen emberek, nagyon sok!)


A lányok mentségére szóljon, hogy ugyanúgy fiúk részéről is rengeteg gorombaságot meg sületlenséget láttam és látok is, tényleg őszintén megértem, amikor mesélik nekem lányok, hogy nehéz normális fiút találni. Szerintem ez kölcsönös dolog egyébként, mind a kettő nem, mintha megzakkant volna.


Ti mit gondoltok erről?


2016. jún. 5. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Van benne igazság.:)
2016. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi évtizedekben módszeresen ledegradálták a belső értékeket, csakis a pénz meg a külső számít. A fiatal aki ebben nő fel automatikusan ehhez alkalmazkodik. Ennyire egyszerű. Irányított trend,melynek a nyertesei a cégek akik el tudnak bármi xart adni ami elég túlárazottan trendi a sivár személyiségű embereknek.
2016. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gábor19... ***** válasza:
Jogos.
2016. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen rossz társaságban voltál, és ilyenkor örülök, hogy engem normális lányok vesznek körül (én is lány vagyok).

A kérdésre a válasz egyértelmű, sajnos senkinek nincs az aranyos pofijára írva, milyen ember valójában.

2016. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert belül nem éppen szépek...
2016. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van. De azért valljuk meg:

Egy szőke rózsás arcú lány még mindig szebb mint egy néger.

És nem vagyok rasszista! Ez csak vélemény.

2016. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem a magyar lányok a legszebbek. Véleményem szerint a latin amerikai lányok a legszebbek. Az indiaiak és az arabok és nagyon szépek. Egy érdekességet megfigyeltem, hogy a szegény országok lányai sokkal szebbek mint a fejlett osrszágoké.
2016. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ez génektől függ. Egy magyar lány nem tehet róla, hogy szép vagy nem...mint ahogy egy latin amerikai lány sem....
2016. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az orosz lányok a legszebbek
2016. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!