Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem fog tudatosulni...

Miért nem fog tudatosulni soha az emberekben hogy ki kell takarodni a belső sávból, nempedig jajveszékelni ha valaki szeretne haladni? Más országokban gyönyörű szépen működik -tényleg ennyire ostoba az átlag Magyar?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak!
2016. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tomcatters ***** válasza:
55%
Szituacio függő... volt olyan autópályán mentem 150-160 kornyeken .. masik savban 3 kamion ugy 50 meterre kovettek egymást... utolert egy másik autó.. elkezdett villogni,h menjek mar le... nembirta megvárni a paraszt még kielőzöm a kamionokat.... márpedig... biztos,h nem fogok bemenni 160 rol 90-100 kozlekedő kamionok közé ..gyorsitani meg nemigen mertem már 160 ról a kamerák miatt.. onnet meg letudok fekezni ha eszreveszek egyet v akar mi van...
2016. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Itt egy kérdés http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..

A kérdező 6. sz. hozzászólása:

"Azt tanultuk KRESZ-ből,hogy városban nincs jobbra tartás"


Na ezért nem mennek a szélsőbe!


Azt észrevetted már kérdező, hogy a kanyarodás is egyre érdekesebb? Mintha mindenki túlméretes szerelvénnyel tanulna nem Suzukin. Ha jobbra akar kanyarodni behúzódik a felezőhöz, ha meg balra, akkor lehúzódik a padkához! Egyre többen vannak, biztos mostanában így tanítják.

2016. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha. És itt megjegyezném, hogy nálunk sem olyan vészes a helyzet, mint ahogy sokan beállítják, és külföldön is előfordul, hogy a belsőben idétlenkednek. Nem ritka eset, hogy a német sztrádán a tag megy a belsőben 120-al, és előzi a 110-el menőket, egyszerre többet, a hátánál meg van 15 autó, aki menne 160-al, mert nincs limit. Sokat járok arra, szóval tényleg előfordul. Nálunk is ugyanez történik, sajnos ez van, ilyen a forgalom, pedig én is szoktam nyomni a gázt rendesen, pont engem nagyon kéne idegesítsenek az ilyenek, mikor mennék 160-180-al. De elnézem nekik, nem lámpázok (sokat), meg hasonlók.
2016. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
A gond ott kezdődik mikro valaki 130 felett megy ha belső sáv ha nem.
2016. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért az is megért egy misét, amikor mentem belső sávban Pesten belül, ráadásul pont olyan helyen, ahol tudtam, hogy 2 km múlva kettéválik a külső és a belső sáv (és más irányba visz), erre odajött mögém egy paraszt bmw-s és villogott a hátam mögött.
2016. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%
nem kéne 160al repeszteni ha egyszer 130 van. én csak akkor megyek a belsőbe h előzni akarom a 100al menőket, de 130al megyek, és az uri kcsögje már jönne mögöttem már villog.. az ilyeneknél szivesen levenném a gázról a lábam, h csak azért is várja ki a sorát, amúgy meg nem értem hova siet.. ha nem tetszik h ennyivel mennek, ki lehet menni Németországba
2016. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: erre egyesek kifejlesztettek egy nagyon jó, és hatékony módszert. Bal lábbal finoman rálépnek a fékpedálra. Nem nyomják be, tehát az autó nem kezd fékezni, épp csak annyira érintik, hogy a féklámpák világítani kezdjenek. Akkor aztán mindjárt lassít a villogó parasztja.
2016. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
#8: a villogás nem balesetveszélyes. A féklámpa villogtatása viszont az. Főleg autópályán.
2016. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
és te miért nem takarodsz le mikor 160-al tötymörögsz és mögéd érnek 250-el?
2018. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!