Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek vitát kelteni?

Figyelt kérdés

Beszélgetek valakivel normálisan, legalább is eleinte aztán mond olyat amivel célozgat, és egy vita alakulhat belőle.

Leginkább nőkkel tapasztalom.

Ebből nekem az jön le hogy akkor az eddigi beszélgetéseinket se vette komolyan, s csak megjátsza az érdeklődését, ergo nem érdemes akkor nekem se komolyan vennem az ilyen személyt.


2016. jún. 6. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Eeezt most nem értem. Egy célozgatásból hogy lesz vita és egyáltalán mire célozgatnak? És ettől miért veszít az értékéből a pl. két héttel vagy egy hónappal azelőtti beszélgetés? Kicsit pontosabban, példán keresztül megfogalmaznád?
2016. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vita alapvetően egészséges, uj perspektívákat vezet be, rámutat a logikai hiányosságokra. Miért várod el, hogy megkérdőjelezés nélkül beszívják minden szavad? Nekik is van véleményük, ami részben vagy teljesen eltérhet a tiedtol. Na persze teljesen más ha objektív tényekkel próbálnak vitatkozni, vagy valóban nem vita az egész hanem kötekedés csak...
2016. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!