Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy valaki nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

Ha akármilyen új közösségbe kerülök, mindig próbálok jó benyomást kelteni, kedves vagyok mindenkivel, sokat mosolygok, beszélgetek, ez egy darabig működik, szóval így elsőnek általában kedvelnek, mondják is, éreztetik is. Aztán egy idő után elkezdenek semmibe nézni és már csak azt érzem, hogy "tapadok" rájuk. Így hirtelen az az érzés, hogy szeretnek és érek valamit átmegy olyan, mindenki utál érzéssé. Az így szertelek, imádlak, puszi, ölelés átmegy egy sima "sziába". Nem könyörögnek, hogy menjek velük bárhova is, annyit mondanak, hogy ha jössz, jössz, ha nem nem...Minden társaságban van egy hangadó, aki mindig mindenkire megjegyzéseket tesz a társaságunkból, na egy idő után megtalál engem is és ezt hallgatom. Igazából mindig a hangadók azok akik úgy próbálják azt mutatni, hogy na na azért én jobb vagyok nála, mintha félne attól, hogy engem jobban megkedvelnek mint őt és próbál kitúrni. Ami rossz tulajdonságom, hogy eléggé el tud hatalmasodni rajtam az önbizalomhiány meg néha kicsit csendes és visszahúzódó vagyok, de nem vészesen. Szóval eddig akármilyen közösségbe kerültem mindig ezt tapasztaltam és nem szeretném, hogy ez legyen. A másik meg, hogy pl. ugye észre se vesznek ott ahol vagyok, de ha elmegyek akkor hirtelen mindenkinek fontos leszek, jönnek oda, meg kapom az üzeneteket, hogy mennyire fogok hiányozni és mennyire szeretnek. Mit tegyek, hogy kicsit a középpontba kerüljek? Nem azt várom, hogy mindenki szeressen meg mit tudom én, mert ilyen tudom, hogy nem lesz, csak azt, hogy egy kicsit is fontos legyek:)

16/L


2014. okt. 3. 15:32
 1/2 anonim válasza:
Én arra gondolok, hogy talán érződik kicsit rajtad a megfelelni próbálás, és nem olyan természetes, könnyed a viselkedésed. A hangadók egy társaságban általában nem a legrendesebb, legkedvesebb tagok, hanem vagy bunkóbbak, vagy poéngyárosok, vagy ilyesmi, és az ilyenek rendszerint betalálják a visszahúzódóbbat. Talán próbálj meg lazább lenni, kicsit trollkodni, nem próbálni annyira szeretve lenni, és hátha. De biztos recept nincs. Sok sikert!
2014. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
magadnak felelj meg ne másnak ;)
2014. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!