Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Torzít, vagy tényleg gázul...

Torzít, vagy tényleg gázul nézek ki?

Figyelt kérdés

Általában ha fotót csinálnak rólam, (nem profit) akkor a legtöbben gusztustalanul nézek ki. Abszolút nem úgy, ahogy én a tükörben látom magam, és amikor szembesülök a képpel, szinte el se akarom hinni, hogy valójában úgy nézek ki. Ez mitől lehet?


Nyilván nem ez a legnagyobb problémám, de zavar a dolog, és kíváncsi vagyok más hogy van vele.


L


2016. jún. 6. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy fotogén.


Ha érdekel mások hogyan látnak akkor videófelvételt nézz meg magadról.

Tükörben forogsz, pózolsz, ideális szögben látod magad, a fotó csak egy elkapott pillanat.

2016. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
küldj képet megmondom mi a baj.
2016. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel a testünk, arcunk nem szimmetrikus, így a tükörben nem azt látod, ahogy valójában kinézel. Ez persze nem jelenti azt, hogy csúnya vagy, sokan egyszerűen nem fotogének, és mivel a fotó csak egy időpillanatot rögzít, könnyedén megeshet, hogy abban a momentumban előnytelen testtartásod, arcmimikád volt.
2016. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy, én szívesen mondok véleményt rólad kép alapján.:)
2016. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fotó soha nem lesz ugyanaz, mint amit a tükörben látsz magadról.

Sőt, az sem mindegy, hogy milyen objektívvel fotóznak. Ezen a képen például több lencsével készült az alanyról kép: [link]

2016. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha, ez a kép árulkodó. :) Köszi a válaszokat!
2016. jún. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!