Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországról ki ismeri a...

Magyarországról ki ismeri a Magcon fiúkat?

Figyelt kérdés
En nagyon nagy rajongója vagyok mindegyik fiúnak! Foleg Cammy-nek o nekem szimpatikus ugy ahogy Nash is, vagy akar Aaron is :) minden álmom lenne ha egyszer találkoznék veluk. Igazabol menni akartam volna Nemetorszagba a turnejukra, de amire észbe kaptam, addigra elfogyott a jegy... Szerencsés vagyok 😂 Nektek ki a kedvencetek?

#Shawn Mendes #Nash Grier Magcon fiúk #Imádom őket
2016. jún. 6. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én ismerem,vagyis a régit. Nash és Cameron volt a kedvencem.Mikor halottam,hogy újra összeállnak örültem.Viszont a mostani felhozatal tényleg nevetséges.Senki nincs benne szinte aki régen :( de már annyira nem is érdekel az egész,mondhatjuk,hogy kinőttem:D
2016. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amugy tenyleg... Egy kicsit igazad van, eleg nevetséges Jacob meg Brandon, es Hunter... Meg akar meg sorolhatnám, de nekem Cam szimpi. Meg Nash is szimpatikus volt, csak az a baj hogy kilépett. Pedig nagyon jo csapat volt😊 #1
2016. jún. 17. 23:34
 3/7 anonim válasza:
Amúgy bocsi de mi ez a magcon?
2016. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 az egy olyan társaság, ahol van legalabb 10-20 fiú akiknek vannak rajongói, es turneznak meg koncerteznek.Ez egy csapat. Régen szetbomlott, de most ujra összejött. Regebben sokan kileptek, de most új csapattagok vannak. Nagyon bírom a régieket. Keress rajuk a neten! Hidd el nem bánod meg! Kedvenceid lesznek! 😂😂❤👌
2016. jún. 29. 18:35
 5/7 anonim válasza:
Én nagyon szeretem őket de még csak most ismertem meg szóval nem tudom hogy mi történhetett viszont én a Magcon úgy tekintem hogy a régiek és az újak is benne vannak
2016. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ők az életeim♥♥♥
2016. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 nekem is 😍💖
2016. szept. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!