Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van -e lehetőség...

Szerintetek van -e lehetőség eltávolítani Magyarországról, vagy akár a Földről az erőszaktevő embereket?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Van -e lehetőség a társadalomból kitaszítani, és eltüntetni az erőszakosan viselkedő, akár gyilkos személyeket. Ha nem, akkor szerintetek a jövőben hogyan lehetne az erőszakos cselekedeteket minimalizálni a világ bármely pontján?


(Nem tudom, hogy jó -e a kategória amit választottam)


2016. máj. 26. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Röviden: nem.
2016. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan: önellentmondás lenne, mert erőszakkal tennéd, az pedig csak erőszakot szül. Ezért sosem érhet véget, csak körbe gyűrűzik.
2016. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát a világunk lassan ezzel IS felemészti önmagát, nemde?
2016. máj. 26. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, miért emésztené?
2016. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel egyre több ember van, ezzel arányosan növekszik az erőszaktevések és az erőszaktevők száma is. Vagy tévedek? Mivel előbb utóbb nem tudjuk megállítani a bűnözést..
2016. máj. 26. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hol az összefüggés, de szerintem te sem.
2016. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Csak egy nagyobb hatalomra lenne szükség, ami megfélemlítené a szabálytalankodókat, valamint a feddhetetlenség lenne a névjegyük, és ekkor már ugye fegyverek, katonaság és stb dolog sem létezhetne, így lenne rendjén. Akik ez ellen meg fel szeretnének lépni, kimondván hogy bűnözők, azokat okkal lehetne eltanácsolni egy másik, elkülönített szigetrészre, vagy egy másik bolygóra... Bár ezt mondjuk persze csak kellő technikai háttér megléte esetén, ellenőrzött körülmények közt. Szerintem egyébként erre a szintre hamarosan el is fogunk jutni, mivel a jelenlegi rendszer nem bírja el saját magát, megújulás kell, és lesz is.
2016. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyre több emberből nem értem, hol következik arányosan, hogy egyre több az erőszakos. Konkrét számban kifejezve nyilván annál többen lesznek, minél több az emberiség létszáma, de arányaiban ettől még ugyanaz maradna.
2016. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 7

És az nem lenne erőszak, hogy te mások felett uralmat gyakorolsz? Erőszak nélkül nem kivitelezhető az, amit leírtál. Akkor pedig csak neked lehet fegyvered és érvényesítheted rá az akaratod másokra? Ez az elképzelés elég gyenge lábakon áll.

2016. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Blade Bone ***** válasza:
#9 Lehet, hogy van benne erőszak, dee a rendfenntartás érdekében ez szerintem minimális szinten elengedhetetlen. És mivel címeres bűnözőkről tettem szót, véleményem szerint a normális társadalmi életet élő embereket ez semmilyen formában nem zavarná. Mindig lesznek rosszak közöttünk, és a csodára várva, nem változnának meg, de viszont elkülöníteni el lehetne őket, hogy legalább másokra ne legyenek hatással. Nem azt mondom, hogy meg kell ölni őket, de létre lehetne simán hozni átnevelő kurzusu részeket a földön, ahol csak ők vannak, csak egymásra számíthatnának és folyamatos, vizuális kapcsolatban lehetnének a normális életet folytató emberekkel. Bizonyos szintek átlépésével hiszem, hogy megtudna változni bárki a jó irányba, csak rendes célt kellene találjanak maguknak, akár segítséggel, akár anélkül. :)
2016. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!