Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan hozzuk ki a ballagási...

Hogyan hozzuk ki a ballagási ajándékokat ha csak 3 gyerek ballag az ovibol és 5 ott dolgozo felnőtt van? Miket szoktak venni ilyenkor? Illetve a gyerekeknek is kell valamit venni vagy csak az én gyerekemnek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk valamelyik évben minőségi bizsuékszert vettek a ballagók. szerintem az beleférne, nem? Egy-egy pár fülbevaló például.


A második kérdést nem értem. Hogy vegyél-e a saját gyerekednek ballagási ajándékot vagy az egész csoportnak vegyél? Évzáróra mindig szoktak kérni kekszet, üdítőt, ez elég a gyerekeknek. A saját gyereked a barátainak rajzoljon valamit búcsúzóul, ha akar. Hogy a saját gyerekednek vegyél-e ballagási ajándékot, azt meg nem nehéz megbeszélni családon belül, de szerintem egy darab plüssállat bőven elég, végül is óvodáról van szó.

2015. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy volt, hogy a ballagó gyerekek szülei megbeszélték, hogy mit vesznek (virág, bon-bon, közös kép a gyerekekről keretben, stb) és annak az összegét elosztottuk a szülök között.

Ez fejenként került 1500 Forintba. Nekem ennyit megért (sőt még többet is, mert vettem mind a három főnek külön-külön ajándékot).


Mondjuk mi nagyon megvagyunk/voltunk elégedve az ovival.

2015. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem teljesen tiszta a kérdés. te szmk-s vagy? mert akkor igen, kell a ballagóknak ajándék, kis tarisznya, benne valami, pl. csoportkép, egy kis plüss... a dolgozóknak a ballagó gyerekek szoktak búcsúajándékot adni, egy egy csokor virágot meg mondjuk egy fotóalbumot a csoportról vagy valami személyesebbet, megköszönve az elmúlt 3-4 évet.

és igen, mint szülő, neked csak a saját gyerekednek kell venned, illetve ha nincs közös óvónő ajándék akkor vigyél neki valamit amivel megköszönöd, hogy évekig vigyáztak, nevelgették, tanították a gyerekedet :)

2015. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szmk-s! A problémám az hogy 3 család van és 5 embernek kell ajándékot venni és egyik család sem áll pénzügyileg a magaslaton! Valami olcsot de szuper jot szeretnénk! :) Ha több ballagó gyerek lenne nem lenne akkora gond ez nekünk! És ugy értem hogy nekem a másik kettő ballagó gyereknek is kell vennem ajándékot?
2015. febr. 16. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, a másik két ballagó gyereknek nem kell venned. Ha kevés a pénzetek, vegyetek közösen, ami belefér. Ha ez egy Merci bonbon meg egy kis virág, akkor azt.
2015. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!