Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le az osztálytár...

Lisa2000 kérdése:

Hogyan rázzam le az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Kb 8 hete jött egy olasz lány az osztályba. Gondolom barátkozni akar, ezzel nincs semmi gond, de csak követ engem. Velünk lóg, de nem szól semmit, csak ál. Van egy sztorim is: Kicsengettek, a barátaim akikkel lógok benntmaradttak egy kicsit. Szaladttam az öltözöbe. ( ő persze követett -.-" ) Direkt 10 percig húztam a cipőimet, ő már réges-rég kész volt, de úgy tett, mintha még 1 óra míg elkészül. Felhúztam a cipőm, és kiszaladttam. És ő persze fut utánnam... De komolyan, ez már olyan idegesítő. Ahova nézek ő is oda néz. Hogy rázzam le? Kedvesen szeretném, mert ha durván teszem, akkor szól a szüleinek, és csak a veszekedés jön. Mint már mondtam olasz, ezért lehet nem fogja érteni. Nagyon kellene a segítség.
2016. jún. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy idegesítő de arra nem gondoltál hogy barátkozni akar? Mielőtt "leráznád" esetleg adhatnál neki egy esélyt!
2016. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld jobban bevonni a dolgaitokba, és esetleg bemutatni másoknak is.

És lehetnél elnézőbb vele, ha te kerülnél idegenként egy idegen helyre, szerintem te is próbálnál legalább egy barátot szerezni, hogy ne egyedül kelljen ácsorognod a sarokban...

2016. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze voltam már ilyen helyzetben. De ha barátkozni akar mondja is ne csak kövessen. Da pl nem tudja hogy kell mondani, fordítsa le. De kétlem, hogy az lenne a baj, hogy nem tudja a nyelvet. De nem értem őt. Ha látja, hogy nem akarok vele barátkozni, akkor barátkozzon mással. De aszámomra az már beteges, hogy ő is oda néz ahova én. Még órán is bámul. Ez már nagyon beteges. Amikor én voltam ilyen helyzetben nem barátkozással foglalkoztam nagyon. (Tanulás)
2016. jún. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!