Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális osztálytársam, hogy...

Normális osztálytársam, hogy lemásol, direkt vesz ő is egy gázpisztolyt?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, össz vissz mindennel vagy 80 ezerbe került (fegyver, patronok, tok, olaj stb).


90-es években gyárból kilopott éles fegyver volt a menő a gyerekeknek, amiken se gyártási szám ,se semmi ,mert mielőtt beleütötték volna kilopták őket a FÉG gyárból. Utcai robbantások, egy maffiaország voltunk. Ezt azért írom, mert most egy ilyen gázpisztoly a régi világhoz képest, nem számít durvának. Anya mesélte, a gazdag osztálytársa iylet kattogtatott 130 ezerért 96-ban. ezért vettem én is, szeretem a 90-es éveket, és a 2000-res évek elejét, akkor is még gyártották ezt a típust. Szeretem a Retrót.

[link]



A jó barátom ,csak ő tudja a suliból, elhatározta, hogy vesz az enyémnél sokkal drágábbat vagy 150-200 ezer ft-set. A Sztecskin érdekli, 50-es évekbeli stukker 20-as tárkapacitással, az enyém csak 14-es. Azt mondta ,bazi nagyot akar, nagy tárkapacitással, de csak engem másol én azt érzem. Direkt drágábbat akar, hogy ezzel menőzzön.


2016. febr. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél már kicsit érettebb! Úgy utálom az ilyeneket akik sírnak ha másnak is megtetszik valami, neadjisten még a saját pénzét arra használja amire akarja.
2016. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gázpisztoly mérete, megléte nem dob semmit a férfiasságodon, a te gázpisztolyod értékéből nem von le semmit ha a haverodnak is van (kivéve ha te is csak azért vetted hogy menőzz vele, mert akkor egy még menőbb cucc tényleg ront a tied jelentőségén) Tanácsom: szard le úgy ahogy van, és ne a pisztolyaitokat méregessétek a farkatok helyett
2016. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég beteg vagy, ha így állsz hozzá.

Én rohadtul örülnék, ha az én hatásomra a környezetemben mások is elkezdenének venni maguknak gázpisztolyt vagy gázspray-t is akár.


Az én hatásomra egy volt lakótársam és a nagypapám is vett magának gázpisztolyt. És nagyon örülök hogy vettek, mert így ők is meg tudják magukat védeni, ha bajba kerülnek és kéznél van a fegyver.


22/F

2016. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most vár változott a véleményem ,együtt szoktunk játszani, lőni gyakorolni vele.
2016. márc. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!