Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fura...

Mit tegyek, ha egy fura osztálytársam rám van akadva?

Figyelt kérdés

Nehéz egy olyan emberrel barátságot kötni ,aki nem ismeri a Star Wars -ot, különféle számítóképes játékokat vagy telefonos alkalmazásokat amiröl beszélngetni lehetne vele. Van sok különféle dolog ami még nagyon fusztrál vele kapcsolatban. Például, egy hétig osztálykiránduláson voltunkés ö más szobájában semmi ok nélkül elkezdett söpörni. Mit tegyek ,hogy ne kövessen és ,hogy ne kelljen sas szemekkel figyelnem ,hogy mikor van a közelembe.Nem szeretném elmondani neki ,hogy utálom mert azzal bele gázolnék a lelkébe.


Légyszi ne figyeljetek a helyesírásomra.



2016. máj. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked nem kell tenned semmit. Majd pár év múlva ilyen srácokat fogsz keresni, akkor kifizetődő lesz neki hogy nem b*ssza a gépet egész nap, nem jár star warsos fan találkozókra és besegíti a házimunkában.
2016. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van baj, de nálad. Veled nem lehet másról beszélni, mint Star Warsról, telefonos alkalmazásokról meg játékokról??
2016. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de mégis ki kezd el csak úgy sepregetni mások szobájában, ráadásul egy osztálykiránduláson? Ez elég fura.

Próbáld meg elkerülni, amennyire csak tudod, ha valamit mond, tőmondatokban válaszolj, ha poénkodni próbál, ne nevess rajta. Előbb-utóbb csak észreveszi, hogy nem érdekel téged.

2016. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Ha ezzel arra akarsz kilyukadni hogy én nem tanulok akkor ezt jól bebuktad mert én vagyok a legjobb tanuló jelenleg.


2-es válaszoló ezek csak pédák voltak mert ugye a Star Wars-ot szerintem mindenki ismeri.

2016. máj. 21. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
*példák
2016. máj. 21. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed a tanulmányaid minőségére akarok kilyukadni, akkor annyira azért mégsem lehetsz okos.
2016. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam, mikor először láttam a Star Warst. :) Legjobb barátnőm viszont rajongó.


Egyébkét nekem is volt egy ilyen fiú, talán szerelmes is volt belém. Az osztálya kiközösítette, és csak én voltam vele kedves, ezért ő rám volt kattanva, de neki tényleg lehetett valami betegsége (Asperger vagy ilyesmi). Követett a folyosón, bámult stb. Igazából én annyit csináltam, hogy köszöntem neki, és határozottan elmentem mellette. Hogy a folyosón merre lófrált utána, az már az ő dolga.

2016. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!