Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor valaki azt mondja:...

Amikor valaki azt mondja: "Michael Jackson", akkor ti melyik arcát látjátok magatok előtt?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy egy köcsög vagyok, stb., nagyon jól tudom, miért változott az arca. Legnagyobb rajongó vagyok, mindenhogy gyönyörűnek látom, csak kíváncsi vagyok, milyen kinézete van a fejetekben, mikor rá gondoltok.

2016. jún. 12. 21:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
A Jackson Fiveból az egyik énekest...
2016. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
2016. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rajongó, de mikro meghallom a nevét, a Thrilleres arca jut eszembe :) Akkor még tudtommal nem nagyon volt átplasztikáztatva semmilye.
2016. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ne így mondd, kérlek! Nem átplasztikáztatva... Csak kicsit átalakítva, mert muszáj volt!
2016. jún. 12. 21:42
 5/23 anonim válasza:
100%
Igazábol nekem mindegyik arca egyszerre! Nem tudom érthetőben elmagyarázni. :) szerintem mindenhol nagyon szép. nem volt annyi plasztikai műtétje mint ahogy azt az emberek gondolják! 2 volt neki, a többi csak kisebb igazítás volt. De nem is értem hogy miért olyan lényeges ez az emberek szemében, hiszen nem ő az első és egyetlen aki esetleges műtétet végzett magán. :D szoval....a kérdésre visszatérve, a Jackson5- a This Is It-ig. Mikor meik, vagy egyszerre mindegyik. <3 :)
2016. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Nekem azt hiszem a Bad korszakból jelenik meg, de mikor hogy.. mindenhogy a legnagyobb példaképemként tekintek rá.
2016. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is! Nekem is ő a példaképem. :")
2016. jún. 13. 06:57
 8/23 anonim ***** válasza:
Jó kérdés mert ugye elég sok korszaka volt és mindegyiknél szinte teljesen más volt a stílusa,külseje.Szóval mikor hogy :) És mindegyiket imádom is :)
2016. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

De hogy valami hasznosat is ïrjak szerintem az emberek nagyrészének a Billie Jean-es külseje ugrik be tehát fedora kalap,fehér zokni,lakkcipő...

Vagy esetleg zombiként,Thriller dzsekiben :D

2016. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
2016. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!