Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor kik Michael Jackson...

Most akkor kik Michael Jackson gyerekei?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ki az anyjuk? Tényleg mind Michael-é, vagy egyik se? A legnagyobb fiú pl nem tűnik úgy, mintha az övé lenne, de a legkisebb fiú lehet az övé. Meg a lány is talán. De szerintem, ha valamelyik az övé, akkor az csak a kicsi. Meg ha egyik se az övé akkor is tuti különböző helyről vannak? Vagy mi bizonyítaná, hogy mind a 3 az ő gyereke? Ti mit tudtok erről?

2016. márc. 21. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted egy feketebőrű embernek ,mert eredetileg az volt, lesz fehérbőrű gyereke?
2016. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de a kisebb fiú ilyen kreol bőrű. a lánynak se annyira fehér a bőre. lehetnek félvérek is, ha fehér nőtől vannak.
2016. márc. 21. 13:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy eredetileg fekete volt. Ezért motoszkál bennem a kérdés. Ha meg fehér nőtől vannak, akkor se ugyanattól, hanem ilyen béranyáktól, vagy ilyesmi. De lehet nem tőle vannak, mert vannak ilyen pletykák, ami szerint megérte egy barátját/ismerősét, hogy adjon neki spermát.. de a pletykáknak amúgy se hiszek. sajna már túl sok volt körülötte a pletyka. na mindegy szóval nem kaptam erre még soha választ.
2016. márc. 21. 13:16
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok rajongó, de tudtommal a legkisebb a saját gyereke, a másik kettő más módon született. Nem tudom a részleteket, de a kislány testvére az idősebbik fiúnak, ergo ő is fehér bőrű. Életrajzi videóban szőke gyerek volt mindkettő, fehér.
2016. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a nagyobbik srác szőke hajú volt kiskorában, a lány világosbarna, és a kicsi, akit én is gondolok, hogy talán az övé, ő fekete hajú volt.
2016. márc. 21. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

a kicsi az kiköpött apja, le se lehet tagadni

a két nagyobbik tényleg elég világos bőrű, de Amerikában minden feketében vannak fehér gének, mert volt némi fajkeveredés régen is, ezek bármikor előjöhetnek, pláne hogy az anyjuk egy elég világos bőrű szőke csaj. a lány, Paris eléggé hasonlít Jackson lánytestvéreire szerintem.

2016. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Princenek vitiligoja van (kifehéredik foltokban) kezén, hónalján, Paris szerintem tök olyan, mintha Mike-ot és Debbyt "egybegyúrták" volna, Blanketnél meg hát ő meg egy miniMike:) Szerintem Michael testvérei nem mentek volna bele ilyenbe, hogy más legyen az apja az ő gyereküknek, ja és Prince-re meg azt mondják, hogy úgy néz ki, mint a dédapja valamelyik, egyszer láttam róla képet is, tényleg hasonlít. Nagyon sok vér keveredik amúgy bennük, sok helyről vannak felmenőik amúgy, ha jól tudom. Ja és van valami titkoskinok nevű oldal, ott van pár Michael Jacksonos cucc, magyarázat dolgokra tán.
2016. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Képzeld el első hogy egy fekete embernek igenis lehet fehér gyereke.Azt hiszem valamikor 6.as vagy 7.es koromban tanultam erről bioszóran.

Kérdező, szerintem a gyerekek nagyon hasonlítanak Michael családjára.Szerintem lehet ő az apjuk.De ha utánanézek akkor ne ilyen Blikk meg hasonlókból tedd! Àllandóan hülyeségeket írnak róla, még a halála után is csak bántani tudják.

2016. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"ja és Prince-re meg azt mondják, hogy úgy néz ki, mint a dédapja valamelyik"


az az érdekes, hogy MJ egyik nagyapját is Prince-nek hívták és tőle örökölte a vitiligóját

2016. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Te jó ég......

Mind a három az ő gyereke az első kettő:Prince Michael Jackson.Paris Kathrie Jackson egy Debbie rowe nevű nőtöl születtek aki történetesen fehér és szőkehaju és Michael felesége volt.Harmadik gyereke Blanket Béranyától született és a mai napig nem tudni h ki az anya

2016. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!