Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit éreztek, amikor egy...

Ti mit éreztek, amikor egy idegen emberrel beszéltek?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem tudok másokkal beszélni egyáltalán. Mindig, ha hozzám szólnak kiszárad a szám, gyorsabban ver a szívem és nem tudok megszólalni. Most szeretném megfejteni miért lehet és próbálom leküzdeni.

Ezért is érdekelne, hogy mások mit éreznek, amikor egy idegen ember hozzájuk szól. Minden kis részlet segíthet. Írjátok le ami csak az eszetekbe jut.


2015. júl. 29. 22:25
 1/6 aladar12 ***** válasza:
ha váratlanul ér, akkor kicsit meglepődök, de amúgy mindig úgy beszélek mindenkivel, mintha régi ismerősöm lenne, csak persze megfelelő modorban
2015. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valahogy mindig rám jön a nevetés amikor idegen emberekkel beszélek :D
2015. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is általában félősebb vagyok.

Azon gondolkozok hogy vajon mit akarhat,mit gondol...

Ha valaki tud segíteni,írjon.

24f

2015. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha igy spontan es varatlanul er akkor kicsit csodalkozom, de utana kozvetlen vagyok es barkivel barmirol elbeszelek (persze hatarokon belul). en meg mosolyogni szoktam, hogy ne lassanak idegesseget vagy barmi mast (foleg ha helyes fiurol van szo:))
2015. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretek érdekes idegenekkel beszélgetni.

Igazából én csak ebben vagyok jó: ismerkedni, dumálgatni.

Viszont amint közelebb akar hozzám valaki kerülni, átlép egy határt, na akkor lépek, jön a falépítés.

Eléggé elcseszett vagyok, tudom...

23/L

2015. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben én is jobban tartottam az idegenektől pont azért hogy vajon milyennek ítélhet meg, de aztán rájöttem, hogy max azt gondolja rólam mint én róla. Semmit XD
2015. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!