Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belefáradtam az egészbe,...

Belefáradtam az egészbe, nincsenek céljaim. Hogyan lehet ebből kimászni?

Figyelt kérdés

A történet a következő. Nagyon is párkapcsolat függő ember vagyok, ami nagyon nehéz a mai világban.. Sajnos több kapcsolatnak nem nevezhető kapcsolatom volt, melyekben én mindent megtettem a lányért, de aztán csak kihasználtak és eldobtak. A mai világban sajnos szinte minden lány rib***, tisztelet a kivételnek.

Aztán jött életem nagy fordulata, megismertem egy lányt, aki tényleg más. Filmbe illő kapcsolat, össze is költöztünk, minden jó. Úgy éreztem én vagyok a legboldogabb a világon, és ő is, mert csalódott már ő is az életében. teljesen más mint bárki, nem ismerek még egy ilyen lányt. Nagyon szeretem és az a típus vagyok, aki ezt ki is mutatja, mindent megteszek érte. Mivel még fiatal, egy idő után jött az, hogy még élni akar, nem megy. Aztán mégsem bírtuk ki egymás nélkül, újra összehozott a sors, megint ugyanaz mint régen. Ismét közös tervek, minden jó. Majd egy idő elteltével megint ugyanaz. Se veled se nélküled kapcsolat alakult ki, továbbra is egész nap minden nap együtt voltunk, jól éreztük magunkat, csak nem voltunk párkapcsolatban, a múltkoriból tanulva tudtam, hogy ha erőltetem abból csak a baj lesz. De ugyanúgy megtettem érte mindent, jól éreztem magam, hogy vele lehetek és ezt semmi pénzért nem adtam volna fel..

Tanácsokat kaptam, ha kicsit leszarom és másfele nézelődök akkor féltékeny lesz és visszajön, ez az első alkalomnál is bevált. (Pedig nem volt oka rá, csak pletykák..) Túlságosan szeretem, hogy ilyesmire képes legyek.

Most ott vagyok, hogy megint nem beszélünk, le szeretné zárni, mert már csak barátként néz rám. Én pedig nem tudok és nem is akarok továbblépni, de nem zaklatom, mert tudom, hogy azzal csak mélyebbre ásom magam. De nem tudom mit tehetnék.

Mondták, hogy környezetváltásra, legyek másokkal, arra van szükségem, de a probléma, hogy utálom már az összes embert. Mindenkit ellöktem már magamtól, hogy vele lehessek. De nincs is rájuk szükségem, mert mióta vele vagyok, azóta láttam be, hogy milyen szar életem volt előtte. És nem akarom azt az életet újra.

Ott vagyok, hogy nincs senkim, egyedül vagyok, nem számíthatok senkire, kihasználtak, nem bízhatok senkiben. És nem hiányzik senki, csak ő. Tudom, hogy ha vissza akarom szerezni változtatnom kell, mert amíg tudja, hogy utána sírok úgysem kellek úgy, ahogy kellene. De képtelen vagyok bármit is tenni.

Utálom az összes embert, utálom ezt a mai felfogását az embereknek.. Nem kell nekem más. Olyan haver se aki nem lát bele a helyzetembe csak okoskodik..

Szerencsés helyzetben vagyok, mert megvan mindenem, de úgyérzem még sincsen semmim, mert nem kellene nekem semmi és senki, csak ő.. Nincs miért kűzdenem, mert amire szükségem van az ő, és másra nincs szükségem.

Esténként elalvás előtt azt kívánom bár ne kelnék fel reggel..

Bele is betegedtem az egészbe, pánikrohamaim vannak néha, ha belegondolok abba, hogy mi van ha nem lesz többé, ilyenkor nem kapok levegőt elszédülök, a fejemben azt érzem mindjárt megőrülök. És nyugtatom közben magam, hogy minden megoldódik, rendbe jön.. Ha nem bírom már a gyomorgörcsöt és levegőt akarok kapni, akkor beveszek egy nyugtatót.. Aludni nehezen tudok, mert minden elalvásnál többször felriadok, és azt sem tudom hol vagyok..

Úgy érzem nincs kiút.. Ha van is, arra képtelen vagyok, mert nem akarnám elfelejteni soha..


Mit lehetne tenni? 23 F


2016. jún. 13. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kösd le magad, töltsd más dolgokkal az időt!

Hobbi stb stb Hajrá! ;D

2016. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is ne hibáztasd magad! Mivel leírtak alapján nem te vagy a hibás..SOHA nem szabad ennyire figyelni egy nőre , de szerintem te is észre vetted hogy ezt elkúrtad nyugi más is járt már így ,ha a csaj egy önző p**ca a legtöbb ilyen akkor te miért is adnál meg neki mindent a farkadon kivül?? kicsit szedd már össze a történtek után az agyad de ne bánkódj mert csak magaddal b*ol ki. Üdvözlet a mai világban a mostani emberek tényleg egy undorítóak minden a külsőség, és a haszon lesés..álmokban meg nem kell ringatózni igen a legtöbb nő ilyen felfogással rendelkezik "legyen meg nekem minden a többi levan szarva" amúgy a bibliában is vannak utalások a női gonoszságra, de ez most nem ide tartozik. Említetted, hogy nincs miért küzdened én is nagyon sokszor gondolom ezt így a saját életemben , viszont ez csak annak a jele, hogy gyenge vagy küzdeni soha nem szabad feladni , és az élet mocskos nehéz viszont nem szabad görcsölni rá levan szarva az egész 100 évig él az ember az ilyen r*ok is ..az legyen a célod, hogy magadat minnél több boldog percel jutalmazd, és hogy mással jó legyél DE CSAK AZZAL aki megérdemli lehet akár a következő barátnőd is az. Tanulj a hibáidból erről szól az élet azt hiszed más nem szopta be hasonló vagy durvább dolgokkal dehogynem..csak azt vedd észre, hogy az egész egy próbatétel az egész élet, ha elbuksz azzal sem kell törődni milló ember bukik el naponta egy próbatételben:) tovább kell menni és ez is egy próbatétel van erőd tovább menni?? És ennek az egésznek mi az értelme? mit hagysz magad után..fenmarad a neved vagy elfelejtenek?...én is most pont egy mélypontban vagyok DE SOHA NE ADD fel egyik ember kedvért sem főleg nem egy p*ca kedvért legyél férfi!! 23/f
2016. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdv Kedves Kérdező! Ahogy a leveledet olvastam,olyan volt,mintha én is a Te érzéseidbe fulladnék bele. Szörnyű. Ostobaság volt valakit ennyire Isteníteni (mert bocsi,ez már az imádaton is túlmegy) ráadásul nem egészséges. Én csak fele ennyire vagyok oda a páromért,de már az se normális dolog. Le kell állbod és akármilyen nehéz,nézz magad elé racionálisan!!! Ne a rózsaszín köd uralja az agyad,mert ez az. Öl,butít és nyomorba dönt. Ez a látásmód nem tesz jót neked mert kiszolgáltatott és gyenge,értéktelen leszel. Ellenben a lány se fog becsülni semennyire. Párom mindig az egyenlőséget hangsúlyozza,illetve azt,hogy egy kapcsolatban nem szabad úgy gondolkozni,hogy "a párom egy főnyeremény" mert a helyes hozzáállás: "én egy főnyeremény vagyok!!". Ez a titok nyitja,hogy becsüld meg magad,mert akkor mások is megbecsülnek! Nagyon gyorsan kezdj el ezen az úton haladni,máskülönben nem leszel több a mai nők szemében,csak egy lábtörlő.

17/l

2016. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szabadott volna, ezek a dolgok vezettek idáig. Ha az első alkalomnál megmondtam volna, hogy hát ha én nem kellek, lesz más, szia, akkor lehet, hogy jobban értékelt volna.. De mivel ezt nem csináltam, tudta, hogy csak rá várok és ha csettint egyet akkor én ott vagyok, így nem is kellettem.. Amikor azt hitte, hogy továbbléptem, egyből hiányoztam.. Ez is egy pszichológia, mindig az kell ami nem kapható meg. Bár én már tanultam az életből, és ezért becsültem őt meg ennyire, mert ő az egyetlen aki tényleg igazán szeretett.

De az, hogy ennyire nyaltam a valagát, bocsánat nem tudom máshogy fogalmazni, és hogy mindent megkapott tőlem, az ártatlan kislányt hamar megváltoztattam, és én, akiért odavolt, a szemében valószínűleg nem sokat jelentek már.. sokan mondták, hogy minden ujjamra kaphatnék valakit (állítólag jól is nézek ki, van pénz autó), de mivel nem a riba**okra pályázok, ezért ezzel sokra nem megyek. Emellett tényleg ki is mutatom, hogy szeretem, vele tölteném minden percemet. Állítólag sokan hálásak lennének egy ilyen kapcsolatnak.. Csak ő ezt valahogy nem értékeli..

Értékelte, mert tényleg bizonyítottan nagyon szeretett, csak valószínű annyira túlzásba vittem, meg a "könyörgések", hogy nem tud már szerintem férfiként nézni rám.. Arra gondolok, ha újra azt látná, talán visszaszerezhetem ismét, mert elvégre barátként jól érzi magát velem, csak több nem megy, szerintem emiatt.. Másba nem is akarok gondolkozni, mert szerintem összetartozunk, csak ő még nem jött rá, vagy nem tudom.. De tényleg egy olyan lányról van szó, aki nem basz át, ritka a mai világban az ilyen, sose tudnék rá haragudni.. Így, hogy nem is vagyunk együtt, még így is lelkiismeretfurdalásom lenne, ha beszélnék más lányokkal is, mert úgy érzem magamat csapnám be.. Meg beleépült a fejembe, hogy nekem őt kell szeretnem.. Szóval nagyon belebetegedtem ebbe az egészbe. És mivel mindig együtt voltunk, ezért rajta kívül nem is volt életem, csak az alvás maximum..

Ideje lenne férfinek lennem és talán őt is visszakaphatnám, de nem tudom hol állhatnék neki. Nem szólíthatok le egy embert az utcán, hogy nem beszélgetünk?..

Nem voltam én mindig ilyen elveszett gyerek persze, volt életem, minden héten buli stb., csak nekem erre már nincs szükségem, egy normális biztos kapcsolatra vágyom.. De csak vele..

2016. jún. 13. 21:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a múltam is vezetett idáig, hogy ő érte ennyire odavagyok, mert előtte minden lány csak átbaszott.. De azok rendesen a képembe hazudtak. Ő meg tudom, hogy szeretett. És most se lehetek annyira közömbös számára, elvégre az utóbbi időben is csak velem volt, csak lehet a viselkedésem miatt nem tud férfiként nézni rám, és ez vezetett idáig, nem? És akkor hogyan oldjam meg? Menjek ba***ak meg mindenkit és akkor jó lesz?...
2016. jún. 13. 22:00
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké, hogy van anyám és apám, de én őt tekintettem a családomnak. Meg az ő családját, stb. Az egész életemet vele terveztem, ha nincs, akkor úgy érzem nincs tovább.

Tudom, hogy ez egy nagyon hülye szemlélet, de mégis hogyan lássam másképp, ha nem is akarom másképp látni?

2016. jún. 13. 22:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Sok dolog van, amit még elmondanék, de ide nem akarom leírni. Ha valaki úgy gondolja beszélgetne, cserélhetünk facebookot, vibert, whatsappot, nekem már az is előrelépés lenne..
2016. jún. 13. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked nem ez a csaj kell, hanem egy pszichológus. Amit csinálsz az beteges, és akkor is az volt amikor még szeretett. Azt mondod, hogy normális párkapcsolatot akarsz, de ez akkor sem volt az amikor szeretett. Egy normális, felnőtt párkapcsolat nem abból áll, hogy állandóan együtt vagytok. Felnőtt embereknek van élete, és ez nem azt jelenti, hogy bulizni meg szexelni kell agyba főbe, mert az meg csak a másik véglet és szintén nem túl érett. Ez amit csinálsz, nem egy nagy hősszerelem, hanem nettó önzőség. Ha igazán szeretnéd, azt akarnád hogy jó legyen neki de ez az életvitel mindenkit tönkretesz, téged, őt, és ha találsz esetleg mást, azt is tönkre fogja.
2016. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is kényszerítettem erre, hogy mindig együtt kell lenni, tudom, hogy az sem vezet jóra. De ez így alakult, ez már hosszabb történet lenne, hogy mi vezetett idáig. Az elején ő akarta, neki sem volt szüksége másra. Aztán így már mindent közösen csináltunk. Később persze lehet, hogy ez volt a sok, azóta elment erre arra, barátnőzni bulizni stb, nem szóltam. Az, hogy én nem mentem, az már csak azért volt, mert féltem, hogy elveszítem. Igaz, nem is akartam.. azért mert betegesen belebolondultam.. Valószínű ezek a dolgok vezettek idáig, kellene, hogy ismét legyen életem.. Nem mondasz hülyeséget, de én sem gondolom, hogy az a jó, ha csak együtt stb., de a dolgok valahogy így alakultak, azon már nem tudok változtatni.. A jövőn kellene.
2016. jún. 13. 23:10
 10/11 A kérdező kommentje:
és akartam, hogy jó legyen neki, támogattam abban, hogy csináljon amit szeretne, munkát bármi, de aztán mégsem.. Ő sem egy egyszerű eset, előttem sem volt az, azt kell hogy mondjam..
2016. jún. 13. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!