Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar az, ha...

Titeket mennyire zavar az, ha nincsenek hasonló zenei ízlésű ismerőseitek? Zavar egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nekem elég kevés ismerősöm van, velük se szoros a kapcsolatom. Egyikük se hallgat hasonló zenéket, és ez az utóbbi időben egyre jobban zavar. Szívesen beszélgetnék a kedvenc zenéimről valakivel, de nem tudok, mert az ismerőseim nem ismerik őket + alapból más zenei stílusokat szeretnek.

Más is van ilyen helyzetben? Vagy titeket nem zavar az ilyesmi? Ha zavar, akkor mennyire? És hogyan próbáljátok megoldani?


2016. jan. 24. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én magasról szarok rá.

Elég kevesen hallgatnak olyan zenét mint én, szóval már megszoktam, igazából fel se tűnik.

Egyáltalán nem foglalkoztat a mindennapokban, találok más témát, amiről beszélgetni tudok.

2016. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, főleg mivel nem nagyon van zenei ízlésem. Hallgatom ami tetszik, nem is figyelem az előadókat.
2016. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem

Én is ilyen vagyok akiket én hallgatok a barátaim nem ismerik :D de annyi másról tudunk beszélni

A zenéről meg beszélhetek a többi rajongóval :D

2016. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó nektek... nekem nincsenek közeli barátaim, az ismerőseimnek pedig nemcsak a zenei ízlése, de az érdeklődési köre is más, mint az enyém. A zene pedig úgy alapból fontos számomra, ezért is lenne jó, ha ismernék hasonló zenéket hallgató embereket.
2016. jan. 24. 18:37
 5/11 anonim válasza:
Nem mindegy? Én szeretm oszt' kész. Am. Csináld azt, hogy egyszer a te zenei ízlésedről beszéltek, egyszer a barátnődéről.
2016. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Nincsenek barátnőim

2. Kizárólag a saját zenéimről szeretek beszélni, mert utálom a trendi szarokat meg mindent, ami a rádióban van, egyedül a metalt szeretem meg egy kicsit a klasszikus zenét

2016. jan. 24. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősöm zenei ízlését nem is ismerem, ez számomra nem határoz meg semmit.
2016. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi kedvenc számom:

https://www.youtube.com/watch?v=gB4uhCqOH2k

Egy haverom van aki nem ítéli el az ilyet, de igazából nagyon jól megvagyok mindenkivel :)

2016. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem igazából csak annyiban szokott zavarni, hogy ha van egy jó koncert a közelben, akkor nem igazán tudok senkivel se menni, úgyhogy kénytelen vagyok egyedül elindulni és reménykedni, hogy ott össze tudok spannolni majd a többi a koncertezővel.

Szerencsére általában sikerülni szokott :D

2016. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig nem volt, egészen az egyetemig kellett várnom, míg találtam olyan embert, akivel össze is barátkoztunk és a zenei ízlése is hasonló. De annyira nem zavart, elvoltam magammal.
2016. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!