Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen kamaszok, miért...

Az ilyen kamaszok, miért nincsenek intézetbe, miért az utcán koldulnak?

Figyelt kérdés
Ma vártam a metrót(koromnál 5-6 évvel fiatalabbnak nézek ki), valahogy az aluljáróba, lejött egy 15-16év körüli srác, pulcsiba elég koszosan és leült mellém, és elkezdte hogy "Hé tesó nem tudod mennyi az idő?" mondtam neki hogy "sajnos nem tudom" aztán mondta "Szégyenlem, de meg mondom az őszintét, az utcán élek és koldulok. Nincsen véletlenül 50 forintod?" mondtam neki hogy "nincs apróm ami van nálam, az meg gyógyszerekre kell." mondta "jól van nem baj".
2015. dec. 5. 19:52
 1/2 gnoomage ***** válasza:
Lehet így is jobban érzik magukat... lehet az intézetbe napi szinten verték vagy a társai(ha pl fehérek és egy olyan helyre került ahol a 80% cigány) vagy a nevelők... vagy az is lehet hogy ők is 5-6 évnél fiatalabbnak néztek ki. Nem fog egy ember nyomos indok nélkül az utcára menni, úgy hogy nincs más esélye...
2015. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltételezed rögtön, hogy az utcán lakik és koldul? Mástól nem lehet koszos? Hazudni nem hazudhatott? A metrómegállókban a számláló felett mindig ott van egy óra is, a legtöbb ember meg a telefonját veszi elő olyankor. A gyerek kikapja a kezedből (vagy a tárcádat, ha azt veszed előÖ és huss ot sincs. Ne higyj el mindent...
2015. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!