Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megadatna a lehetőség,...

Ha megadatna a lehetőség, hogy válasszatok a nemeteket illetően, melyik nemet választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Férfit választanék, mert férfiasabb vagyok így is, mint a legtöbb férfi.
2016. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én maradnék nő. Szeretek nő lenni.
2016. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen testel mint ami most van nem lennék nő. 187cm 82kg vagyok. :)
2016. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Ingyen vacsik, ingyen belépők, mindenki inkább mindent fizetne csak hogy velem lehessen, egy mosollyal elintézhető hogy a legfelső polcról lekerüljön a lekvár, semmit nem kell mindenáron bizonyítani hogy a saját nememnek megfeleljek, ha nincs diplomám akkor sem muszáj fizikai munkát végeznem hogy megéljek, nekem adják a könnyebb állásokat, elvileg kisebb a fizetés de gyakorlatilag éppen ezért csak nekem van esélyem egyáltalán megkapni, persze ettől még jogosan nyafoghatok a fizetés miatt, ha szexet akarok akkor csak csettintenem kell, bár én inkább nem akarok szexet de azért méltán lenézhetem azokat akik lihegnek hogy ők igen, a testem felett én rendelkezem és akinek ez nem tetszik azt fel is jelenthetem érte, lássuk csak.... lássuk csak....


hóbagoly, az szeretnék lenni :D :D :D


janem....

2016. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Maradnék férfi. Miért is? Nem kell menstruálnom, nem kell festenem magam, nem kell magassarkút hordanom, nem kell lepippantanom a főnököt az előrejutásért és nem beszélek hülyeségeket, nem ragadnak el az érzelmeim és végsősorban nem kell szülnöm. :D
2016. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
5: ezeket mind nőként sem "kell" :D
2016. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na jó, menstruálni igen
2016. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nem lennék férfi, inkább egy harmadik nem.


Amit itt leírnak a nőkről, az csak a fiatal, csinos nőkre igaz. Lennél átlagos nő, tele komplexusokkal, minden irányból kapod a lenézést, nem tudsz jó dolgot csinálni, mert valaki mindig beszól.


Amikor nőkről beszélnek, nem rólam van szó, aki volt már disznó meg gebe is, aki otthon ül, olvas, éli az életét és nem csak dekorból akar élni.


Csak a hosszú hajú mosolygós ribikre gondolnak, mikor nőket írnak.

2016. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé nőiesnek meg ciszgendernek érzem magamat, szóval valószínűleg maradnék nő, de érdekes lenne megnézni, hogy milyen lennék fiúként. Az biztos, hogy jó lenne, ha élből intelligens emberként kezelnének, meg könnyebb lenne barátkozni, de azért lehet, hogy mégse lenne az igazi. Valahogy a személyiségem részének érzem, hogy nőnek születtem.
2016. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Maradnék nő. Jól esik, ha megvédenek pl. Eleve gyáva vagyok, nem kellene még az a plusz teher, hogy szinte minden esetben bátorkodjak.
2016. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!