Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Velem van a gond...

Mit tegyek? Velem van a gond vagy másokkal?

Figyelt kérdés
Budapestre jártam általános iskolába 8 évig, majd felvettek vidékre gimnáziumba, azóta egy-kétszer találkoztam egy általános iskolai társammal míg a gimis osztálytársaim már úgy jöttek kilencedikbe, hogy ismerték egymást. 4 éves gimnáziumi tanulmányaim során szereztem 2 igaz barátot, az egyik már hónapok óta nem áll szóba velem ( az okát a mai napig nem tudom, hamis okokra hivatkozik, egyik napról a másikra minden jelents ok nélkül megszakította velem a kapcsolatot), a másikkal csak üzenetekbe beszélek (írtam neki, hogy találkozzunk, de nem válaszolt már 1 hónapja). Apámmal élek, anyám még 8 évesen hagyott el, azóta volt egy neveloanyám de már az sincs 2 éve, mert apámmal összevesztek, én most 19 éves vagyok és barátnom még sose volt.

2016. jún. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kisvárosba mentél, ahol mindenki mindenkit ismert akkor nem csoda. Én iskolaváltásnál voltam pont így, hogy már egy összeszokott társaságba kellett volna beilleszkednem. Nem sikerült. Nekem sincs igazán barátom, csak 1-2 még régről, pl. az óvodából meg ált. iskolából.

Emiatt persze zárkózott is vagyok egy kicsit a mai napig.

Szóval az igazság valahol középpen van.

2016. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csajokról még annyit, hogy bátran beszélgetek velük még sem kellettem még egynek sem. És már 5 éve nagyon próbálkozok náluk de semmi.
2016. jún. 14. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy egy csajnak vagy azonnal kellessz mindenféle évekig tartó beszélgetések nélkül, vagy pedig sosem.

Figyelj a jelekre.

Egyetemre mész? Továbbtanulás? Hátha ott több esélyed lenne normális emberekkel megismerkedni

2016. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetemre
2016. jún. 14. 22:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár szerintem oda már úgy mennek az emberek, hogy csak haverokat keresnek mert már megvan nekik 12 év alatt boven barátbol.
2016. jún. 14. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, mindenesetre szerintem egyetemen azért könnyebb, mert van közös téma ami legalább az alap kommunikációt megindítja. Egy középiskolában ilyen nem igen van. Mindenki úgymond "muszájból" jár oda, nem azért mert valami érdekli
2016. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A másik, hogy eléggé zárkózott vagyok én is és szerintem ez teljesen normális mivel eddig a kapcsolataim szétbomlottak. Viszont szeretnék ebbol az állapotból kitörni végre, iszonyú nehéz lesz. Lehet, hogy tudatalatt belémrögzült, hogy óvatosan, ez ellen mit tehetnék?
2016. jún. 14. 22:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Eléggé pesszimistán látom a világot a személyes kapcsolataimnak köszönhetoen és nekem nem elég az, hogy mondják sokan nekem, hogy sok olyan barátság, kapcsolat van amely nem bomlik szét. Szóval most azzal mit ér el az ember, hogy mond valamit a másiknak? Mert szerintem nem sokat.
2016. jún. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!