Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi bajuk sokaknak azzal, ha...

Mi bajuk sokaknak azzal, ha valakiről beszélek nekik? Miért is ne foglalkozhatnék másokkal? Mindenki mással foglalkozik!

Figyelt kérdés

Eddig párszor fordult elő velem, de nagyon nem értem mi a rák bajuk van nekik!

Eset: Otársam az egyik csaj átfestette a haját, bejött késve, már órák óta ott ültünk a padtársaimmal témátlanul, csöndesen, megjegyeztem: "Jé, átfestette a haját! furcsa ezzel az új színnel!" padtársam rám förmed: "MIT FOGLALKOZOL VELE!?" de mint ha lek***áztam volna azt a lányt! kiakadt hangnemben! Én csak próbáltam elkezdeni egy beszélgetést, nem azért mondtam, mert szerelmes vagyok a csajba, és egész nap mindenkinek róla áradozok! Én viszont nem ringyózom le a tanárnőt a háta mögött mindenkinek, ha egyest ad, vagy megszívat, mert flegmáztál vele már órák óta!


Másik eset: Haverommal mentem hozzájuk, összefutottunk egy régi ismerősünkkel, kicsit más stílusa lett, az öltözködése, beszéde. Megjegyeztem mikor elköszöntünk tőle a haveromnak, hogy "Jól megváltozott! Biztos új társaságba került..."

Na a haverom is rám förmedt, hogy: "Mit érdekel ez téged? Nem mindegy neked!?"

-.-' Megint ez történt, semmi rosszat nem mondtam senkiről, de úgy beszéltek erre a megjegyzésemre, mintha nem is tudom minek elhordtam volna az illetőt, és védeni akarják!


Most mi a bajuk ezeknek az embereknek? Nem mondok semmi rosszat, de az is baj?

Mindenki foglalkozik másokkal! Olyan nincs, hogy lecsukott szemmel sétálsz az utcán, és SENKI nem érdekel, senki nincs rád hatással, senkiről nincs véleményed!


Most jobb lenne a politikusokról, celebekről, vv akárkikről beszélnék nekik?

17/F



2014. jan. 21. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tipikus "szófosó" vagy,(általában én is az vagyok) és nem érdekled őket, vagy nem is igazi barátaid.

18F

2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ne hangoztasd a véleményedet. Én nem foglalkozom mással. Persze látom ha átfestette a haját, új autót vett, nagyobb házba költözött, de ennyi. Nem teszek rá megjegyzést, nem írom ki fészbúkra, nem mondom el otthon, sem a szomszédnak. Felőlem azt csinál amit akar.
2014. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!