Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves vagyok, és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok, és még nem volt komoly kapcsolatom. Nem a külsőm, és szerintem nem is a jellemem miatt, nem voltak megbizhatóak partnerek, lehetne komoly másokkal, de azok nyomulnak, és az zavar Velem lenne a gond?

Figyelt kérdés
24 l
2012. máj. 1. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is. Lehetőségem lett volna rá, de soha nem találtam meg a megfelelőt. :) 22/L
2012. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele.

24/L

2012. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Felejtsétek el a párkapcsolatot.Simán meg lehet lenni nélküle is.
2012. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
57%

szóval , aki egy se.ggfej az nem jó, se aki nagyképű, de a nyálas fazon sem aki tenyerén hordozna és minden 10. percben elmondaná h édes kissz dráágaszágom.


Szóval olyanra vágynál aki mindig látná és érezné h mire van szükséged, ergo hol rosszfiúra hol a gyengédre, hol egy erőszakosabb szexre, de éjszaka öleljenát mindegyik és simogassa a kicsi buksid míg el nem alszol.


hm....hát ez nehéz dió...talán válogatós vagy nagyon nagyon én azt mondom, és nem csak külsőre hanem belsőre is.

ÉS talán úgy érezhetik a pasik a legtöbben h nagyon nehéz téged megkapni és ha nem keresnek minden nap akkor te otthagynád őket...


nem lehet h túl magas erős falat építettél magad elé?? Ezt értsd arra, hogy nagyok az elvárások, és hogy nem egnedsz közel magadhoz senkit a szívecskédhez kevés ember ér fel...


Noss ez eltarthat nagyon sokáig is, mint amennyi időbe telt a berlini falat lerombolni...

2012. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Megnyugtatlak: nem természetesen nem Veled, hanem a férfiakkal van a gond. :)
2012. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ASOt-ot támogatom!


szóval abból vonatkozik rád valami?

2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Asot nagyon jól ráérzett, mert tényleg pont ez jellemez...!!

ikrek vagyok rák aszc. lehet emiatt is

köszi a válaszokat!:)))

2012. máj. 1. 21:46
 8/12 ASOT ***** válasza:
54%

akkor viszont megvan amúgy a megoldás is egyben.


uhh...horoszkópot hagyjuk :)

2012. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát sajnálom, hogy olyan párt sikerült kifognod eddig, akik nem voltak megbízhatóak.


Persze így látatlanban elég nehéz ítélkezni, mivel nem ismertek a szituációk.

Lehet, hogy igazad van a leírtakban, de lehet hogy csak te hiszed, hogy az előző kapcsolataidban megbízhatatlanok voltak a partnereid.


Azok akik nyomulnak rád:

Pl ha nekem tetszik valaki, akkor megpróbálok folyamatosan a kedvében járni, hogy tetszek neki, vagy is nyomulnak rá!

Valóban van egy józan határa a dolognak, de ez még nem fogja elárulni a másik félről, hogy milyen jellemű és milyen mély kapcsolatot akar tőled.

(ilyen esetben csak az emberismeretedre tudsz hagyatkozni)


Hogy veled lenne a gond?

Ehhez jobban ismerni kellene téged...


26/F

2012. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:
54%

amúgy meg...szóval ne gyere össze olyannal akit ha megismersz kétségeid vannak és nem tudnád szeretni, és csak megsajnálnád a végén amit Te nem fogsz és vele lennél...ami csak azért lenne ha így lenne mert nem lenne jobb....


akkor inkább várj és legyen több idő de olyat találj akit közel tudsz engedni annyira magadhoz, hogy megtudhassa mi rejlik egy ilyen lányban mint te!

2012. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!