Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában miért nem válaszolna...

Általában miért nem válaszolnak az emberek miután ilyeneket írok nekik?

Figyelt kérdés
Ugye sokan írnak rám az oldalon ismerkedési célzattal miután megtudják hogy nő vagyok. Általában megkérdezik a korom, amit néha feladványban szoktam megadni, mert úgy érdekesebb:D Pl egy tangensben, vagy egyéb nagyon egyszerű matekos feladatban, esetleg egy kis rejtvény, vagy ez a dal: https://www.youtube.com/watch?v=OSxuXsyanCI (amikor még igaz volt:D) És ezek után sokan nem válaszolnak. Ami nekem nem baj, csak kíváncsi vagyok mit gondoltok hogy miért van. Azért mert nem értik a dolgot, vagy lusták utánajárni, vagy úgy gondolják hogy ilyen csajjal nem akarnak kezdeni aki még a korát se képes elmondani?:D

2016. jún. 15. 10:38
1 2 3 4
 1/31 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Valószínűleg az utóbbi :D
2016. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűsítem, hogy a mellméreted és kosárméreted jobban érdekli őket, mint az IQ-d.

Úgy vannak vele, hogy lehet az IQ-d a "nagyobb" és "megijednek"!

2016. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

szokatlan számukra ez a reakció erre a kérdésre :D

mondjuk nem tudom én hirtelen mit reagáltam volna, amikor online ismerkedtem :D

attól függ milyen hangulatban talált volna meg egy ilyen válasz :D


23F

2016. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
túl nagy kihívás. Hozzá vannak szokva, hogy vagy sikerül beszélgetést kezdeményezniük, vagy nem is válaszolnak nekik. De ez teljesen szokatlan, ismeretlen terület a számukra. Így rögtön eszükbe villan, hogy " ez egy kocka, hagyjuk, nem érdemes". Lusták energiát belefektetni( amit megértek, elvégre egy anonim oldalon vagyunk, simán lehetne, hogy csak szívatod őket nagyokat röhögve), és elriadnak.
2016. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

mert egyszerű kérdésre nem ezt várják

túl bonyolult vagy

még a korodra sem tudsz egyszerűen válaszolni, akkor mi lesz később, ha tényleg valami komolyabb kérdés merül fel

egyébként meg, aki már nem jár iskolába, az nem tud tangest számolni, egyszerűen sosincs rá szükség

2016. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
a dal mondjuk egyértelmű :) azon nem kell sokat gondolkodni
2016. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%

Én szeretem a rejtvényeket megoldani és feladni is :D Egyszer én is megpróbálkoztam valami ilyesmivel, egy másik kategóriában egy "ismerős" lányra írtam új néven, csak egy mondatot kellett volna bemásolnia a gugliba, hogy megtudja, ki vagyok, de felháborodva ellenállt, hogy ő ilyet nem fog, mit képzelek :D Mondjuk sose volt százas szegény, de nem hittem volna, hogy ennyi viccelődési potenciál sincs benne.


Rádírjak? :D

2016. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ismerkedni, ezért szórakozok ilyenekkel, mert kíváncsi vagyok:D Amúgy a tangenshez egy számológép kell, sőt szerintem gépen vagy telefonon is van már, meg neten meg lehetne tudni ha akarná:D Amúgy igen gondolom ez lehet:D De nem minden infoért kell megküzdeni azért, de igazatok van ezt nem tudhatják:) Mindegy én jól szórakozok:D Amúgy volt aki a dalra is visszakérdezett, hogy ez meg mi, elmondtam hogy a címében benne van a korom és utána nem írt:'D
2016. jún. 15. 10:51
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 pacsi:D Mondjuk legalább hamar kiderül hogy nem érdemes beszélgetni:D
2016. jún. 15. 10:53
 10/31 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, hasonlót még nem láttam:D viszont mindig megörülök egy olyannak ami/aki nem mindennapi, szóval szerintem én utánajártam volna a megoldásnak:D
2016. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!