Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok elengedni embereket?

Figyelt kérdés

Túlságosan kötődöm és már akár pár óra vagy pár nap ismeretség után is képes vagyok nagyon megszeretni valakit...Ezzel annyira nem is lenne nagy baj, de van egy ismerősöm, akivel összevesztünk és én nagyon megszerettem, ő viszont nem akar beszélni velem. Már másfél hónapja nem is találkoztunk és nem is hallottam felőle, az üzeneteimre meg nem válaszol..De nem tudom egyszerűen elengedni, mindig reménykedek, hogy egyszer ir, hogy megbocsát. Ráadásul ezelőtt is volt már olyan, hogy 2-3 hetekig nem beszéltnük, mert elvileg olyan sok volt a dolga, hogy nem volt ideje velem beszélgetni...Szóval azóta méginkább bizom abban, hogy lehet, most is csak valami dolga van és nem tud beszélni velem..

Már mások is mondták, hogy tegyem túl magam rajta, nyilvánvaló, hogy nem akar velem szóba állni soha többé, de nem megy. Ő jelenti az egyetlen támaszomat az életemben, meg lehet, hogy nagyon hülyén hangzik, de ő motivált, miatta kezdtem el pl. jobban tanulni, mert abban biztam, talán jobban megkedvel és elhiv randizni és utána együtt éljük le az életünket :"D És ciki lett volna, ha egy olyan lánnyal van, aki tanulatlan és hülye, ezért akartam pl. egyetemre menni. Meg miatta változtattam meg magamon egy csomó dolgot, miatta kezdtem el magam sminkelni meg nőiesebb ruhákat hordani meg kedvesebb lenni az emberekkel és amig szóbaállt velem, úgy éreztem, jó az életem, de mióta nem beszélünk, úgy érzem, minden hiába volt és minden teljesen szétesik, amit eddig felépitettem..

Szóval mit csináljak?


2016. jún. 15. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Éld az életed, egyszer neked is jutt társ legyen állat ember vagy szellem.
2016. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!