Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is nehéz "elengedni"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehéz "elengedni" az embereket? Túlságosan megszeretek mindenkit?

Figyelt kérdés

Lehet itt szerelemről is szó vagy akár barátságról.

Arra gondolok, hogy például a héten volt a fordulója annak, hogy szakítottunk a barátommal. Már több hónapja, hogy megtörtént, de azóta sem múltak el az érzéseim felé és ugyanúgy szeretem. Tudom, hogy van több srác is, akinek lennének komolyabb szándékai, de egyszerűen amint kapcsolatra kerül szó, érzem, hogy nem tudnék úgy szeretni senkit és jönnek fel az emlékek, majd megrémülök. :/


Vagy elég, ha neten keresztül megismerek valakit (barátságra gondolok), annyira megszeretem az embert, hogy ha például "lelép" én napokig csak sírok és rossz a hangulatom..Mindenkiben meglátok valamit, ami miatt kötődök hozzá..


Próbáltam érthetően leírni, csak kicsit nehézkes..

Amúgy vidám lány vagyok és nem magányos stb..:) Mással is van ilyen?



2015. nov. 15. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok bar ha valakit megismerek neten es lelep akkor meg nem sirok utana... :)
2015. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyan igy vagyok a baratos resszel mindenkivel igy jarok..es sokszor jartam mar igy az interneten ahogy leirtad es ez olyan fura es rossz erzes mert meg ha csak most ismertem meg es hiaba csak pl.: 2 napja beszelek vele ha mar nem beszelunk hianyzik..
2015. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Végre valaki..:)


Arra gondolok, hogy már több hónapja beszélünk, szinte mindig.. Már az ember mindennapjának a része lesz..

2015. nov. 15. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy! Légy kicsit lazább. A szépet keresd a kapcsolatokban, ne a gondot találd meg!

Ilyenkor a szerelem, jön, megy!

2015. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Ugyanez.. :/
2015. nov. 15. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele, csak félek, hogy csalódni fogok.. Pontosabban tudom, hogy utána milyen leszek, ha véget ér a kapcsolat..
2015. nov. 15. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon szar volt elengedni azt akit szerettem,talán még most is hiányzik
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó :( De ki tudja, hogy mit hoz a aholnap.. ;)
2015. nov. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!