Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy zajlik ez? Aggódom....

Hogy zajlik ez? Aggódom. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Diákmunkára szeretnék menni, ahová az édesanyám segítségével kerülhetnék be. A nagymamámmal és a nagypapámmal élek, ők a hivatalos gyámjaim. Nem vagyok 18 éves,sőt... A nagypapám tudja, hogy 2-3 éve dohányzom, de nem tudott ellene mit tenni, nem is akarta megtiltani. A nagymamám viszont nem tud róla... Ugye lesz ilyen egészségügyi kivizsgálás? Ahol mik lesznek? Tüdőszűrő, stb..?

Tehát a kérdéseim.:

-Miket fognak kivizsgálni?

-Ha esetleg nincs valami rendben a tüdőmmel, azt kinek mon dják?

-Belekerül a lapba?


Eléggé aggódom, nem szeretnék senkinek csalódást okozni, de már nem tudok visszamenni az időben, hogy megváltoztassam... Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. jún. 16. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A tüdőszűrés eredménye általában másnapra van készen, akkor kapsz egy papírt. Azon lesz rajta, ha valami nem okés.

Nem mindenhova kérnek tüdőszűrést amúgy.

Egy sima alkalmassági semmi extrával nem jár, meghallgat, lehet megnyomkodja a hasadat, a nyakadat (nyirokcsomók miatt), vérnyomást mér, attól függ, mennyire alapos.

Az, h cigizel, nem látszik ám egy tüdőszűrőn, csak ha valami elváltozást okozott. Én 15 évig cigiztem és egyik tüdőszűrő lapomra sem volt írva semmi, csak h nem találtak semmi rendellenes dolgot.

2016. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm, ez megnyugtatott! Viszont néha érzem, hogy nehezebben veszem a levegőt, és a szívem szúrni szokott... Ezt meg tudják állapítani? És ez lehet elváltozás?
2016. jún. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!