Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Miért csinálja ezt a barátnőm? Nagyon aggódom érte.

Figyelt kérdés
Tesiórán le kellett venni a zokninkat. De ő nem akarta levenni. Csodalkoztam is. Nagysokara levette es elszornyedve lattam, hogy a talpa csupa seb! Megkérdeztem tole hogy ez mi stb. Erre azt valaszolta kesobb, hogy ez vizholyag volt. Es kifakadt. Es az elhalt bort csipkedte. Az eleven borbe is beletepve. Ami fáj és az jo neki. Mert amikor erzi hogy faj csipkedes kozbe akk arra gondol hogy mekkora szerencsetlen ő. Es nem csak a talpan csinalja hanem az ujjain is. Miert teszi ezt? :/
2016. febr. 7. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy depresszios?
2016. febr. 7. 20:11
 2/4 anonim válasza:
Hat szerintem depresszios ahogy irtad probalj meg ovatosan rakerdezni miert csinalja es valami kremmel bekene kenni nehogy elfertozodjon
2016. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is depressziós, de hány évesek vagytok hogy ezt csinálja? Az én depressziós barátnőmnek is volt ilyen mazoista hóbortja, és mondta hogy jó érzés neki..De így 19 éves fejjel szerencsére kinotte. Krém kell rá, meg az hogy rájöjjön hogyan rendezze magában a problémát anélkül hogy bántaná magát. Mert elég nagy hülyeség az a megoldás.
2016. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk.
2016. febr. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!