Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a cigányok...

Miért van az, hogy a cigányok sokkal gazdagabbak a magyaroknál?

Figyelt kérdés
A magyarok nagy többsége dolgozik, a cigányok nagy többsége munkakerülő és segélyen él. Állítólag a cigányok mélyszegénységben élnek.
2016. jún. 17. 17:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%
ellentmondások vannak a kérdésedben
2016. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Pontosan, nekem is ez a furcsa. Pl. Híd a munka világába roma felzárkóztatás. Ehhez képes Bmw-kkel, meg Mercikkel járnak.
2016. jún. 17. 17:33
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

amúgy ezt mondjuk én se értem :/

bár nekem nincs bajom a cigányokkal

2016. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Erős ferdítést érzek a tapasztalataidban.A vègèn az fog kijönni, hogy a segély több mint a fizetés..

Én nem tudom te hol jársz-kelsz, viszont itt például borsodban én kevés munkanélküli cigányt látok bmw-vel...

2016. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Vagy esetleg láttál 2dolgozó cigànyt és ez nem egyezik azzal a képpel a fejedben ami a segélyekből èlő cigányokról él?
2016. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert a cigányok üzletelnek eladnak vesznek ezek az oláh ciganyok neazthidd hogy azok a mercik milios mercik meg bömösek kb 300-600 ezrekért veszik vagy épp csérélik lovakért vagy más állatokért vagy mindenféle dologért az olák nagyon értik ezt megvesznek valamit olcsón és eladják drágábban és ebből szépen építenek egy várat amiből telik nékik Mindenre. Vagy ott vannak a romungrok azok általában lányokat futtatnak na de viszont azok tényleg miliós kocsikkal járnak már ammelyik jo helyen van pl Svájc holland stb de vannak akik semmihez nem értenek azok tényleg nagyon szegények ugy h van minden fajta. Cigány vagyok onnan tudom ha valamit még tudni szeretnél kérdezz :D
2016. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy gazdagok.

Csak vetítenek.

Van olyan ismerősöm, aki Audival járt, márkás ruhákban járt csak, fuxok, bulik, mindig étteremben kajálás.

Aztán jobban megismertem. Autó hitelre, törlesztések nem igazán fizetve. Ruhák mind hamisított, lopott. Rezsit nem fizették, ezért volt pénzük mindig bulikra. Tele vannak adóssággal. Na meg börtönbe se véletlenül kerülnek. Belemennek valami tuti buliba, amit kapnak érte, azt gyorsan felélik, aztán a börtönben kötnek ki.

De olyat is láttam már, hogy szép, csinos, nagyon ápolt csaj. Aztán kiderült, hogy víz, villany nélküli putriban laknak 5-en egy szobában.

2016. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
mindig mondom, nem munka kell hanem pénz. Ezért
2016. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
10%

Csak a szokásos ostoba, rasszista kérdés... Semmi különös.

:-(


Nézd meg, mennyire gazdagok:

[link]


Kíváncsi vagyok egyszer eljut-e a tudatodig, hogy nincs olyan, hogy "A" cigányok. Köztük is van mindenféle ember, mint ahogy más népcsoport tagjai között is.

"A" magyarok sem élnek mind egyformán.

2016. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó!


Ez nem rasszizmus. Ezek, csak közhelyek. És a közhelyeknek alapjuk van. Ha a cigányok olyan becsületes népek, miért van, hogy a börtönökben több a cigány, mint a magyar? Miért nem fele-fele arányban vannak? Vagy miért nincsenek a magyarok többségben a börtönökben, hisz több a magyar mint a cigány. Miért? Rasszizmus? Na, ezt próbáld megmagyarázni!


Ja és nem vagyok rasszista, a dolgozó, becsületes cigányokkal semmi bajom. Csakhogy belölük van kevesebb.

2016. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!