Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a szombat esti programod?

Mi a szombat esti programod?

Figyelt kérdés

Én itthon ülök pedig vannak barátnőim csak nekik van pasijuk. Max filmet nézek és pihenek.


24/L


2016. jún. 18. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Lezuhanyzok és kb 1 óra múlva fekszek le, mert a főnök kitalálta, hogy holnap menni kell dolgozni reggel fél 6-ra.
2016. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Filmet nézek, LoL-ozok.
2016. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálok értelmes beszélgetőpartnert találni és társalogni fogok itt neten. 23F
2016. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
filmezek, dotázok. Bementem volna a városba akár még focit is nézni, de nem nagyon hívott senki, szóval marad ez.
2016. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meccset neztem / nezek majd a baratommal aztan meg atszexeljuk az ejszakat.
2016. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyakorin segítek akiknek tudok, válaszolok kérdésekre, beszélek ismerősömmel aki tegnap majdnem öngyilkos lett volna ha nem megyek át hozzá, wowozok.
2016. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most voltak nálam haverom meg a húga. Néztük a magyar-izlandi meccset, már elmentek, most meg közben a portugál-osztrákot lesem félszemmel és neked válaszolok. :D Én is akarok majd filmet nézni. Ha gondolod, lesd meg a Whiplash címűt, azt akarom majd én is. Melyiket nézed?
2016. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább olvasáshoz lenne kedvem, elegem van az emberekből a mai napra. Lehet beteszek háttérzeneként egy kellemes Spotify playlistet.
2016. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátom meccset néz, szóval egyedül maradtam. Na meg a cicusommal.
2016. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miután hazaértem a munkából zuhany, forró tea, zenehallgatás, kis netezés, sorozatnézés. De lehet, hogy ez már az éjszakai. Nem tudom. Hány óráig számít estének?
2016. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!