Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell duzzogni?

Miért kell duzzogni?

Figyelt kérdés

A barátommal összezörrentünk kicsit, ugyanis tettem egy féltékenykedő megjegyzést. Bocsánatot kértem miatta, de akármilyen kisebb vita van köztünk, nem keres egy darabig. Egyszer említette, hogy jobb ilyenkor kiszellőztetni a fejét, de nem értem. Azt mondta nem haragszik, ezek szerint mégis. Ezt miért csinálja? Lehet valaki ennyire érzékeny?


Én 22L, ő 27F


2016. jún. 19. 15:27
 1/9 Inessential ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned.
2016. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem tudom elérni.
2016. jún. 19. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Megsertodott rad es o lehet igy vezeti le hogy elmegy setal, gondolkodik aztan mikor kitisztult akkor visszamegy hozzad. Ha szemelyes beszeltek legkozelebb akkor beszeld meg vele hogy ne fusson el a problemak elol. Egyutt nezzetek szembe vele, meglehet beszelni mindent.
2016. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki több időre van szüksége, amíg lemegy a haragja. De ezzel nem szeretne téged terhelni, így ilyenkor inkább elvonul. Ezt nem hívnám duzzogásnak, mert ezt a kifejezést inkább akkor használják, ha az illető büntetni akarja a másikat a hallgatásával. A barátod meg nem ezt csinálja, a leírásod alapján nincsenek hátsó szándékai ilyenkor.
2016. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2016. jún. 19. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:

"ezek szerint mégis"

Miért?

Mert le kell nyugodnia. Ahogy mondta, ki kell szellőztetni fejét. Nem haragszik csak kicsit ki van olyankor még történtek miatt.

De persze veszekedést akartál írni.

2016. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha veszekedés lett volna, azt írtam volna. Én is tudom, mit akarok. :)

Nem emelte fel senki a hangját, rövid szóváltás volt.

2016. jún. 19. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Két eset lehetséges. Vagy félrevonul, hogy kisírja magát, vagy, mivel nyilván ugrott az esti móka, félrevonul ezt a problémát megoldani.
2016. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi vonul el, az bölcselkedés, ha te tennéd, hisztis pitsa lennél.
2016. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!