Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha kevés lájkom van...

Hogy ha kevés lájkom van Facebookon, annyit is érek?

Figyelt kérdés
Itt nem a lájkok számáról van szó, ha nem arról hogy akit sokan lájkolnak azok után sok ember is érdeklődik. Én pedig sehonnan nem kapok pozitív visszajelzést sem. Átlagban 10 ember szokta lájkolni a képeimet, abból is a legtöbb családtag.
2016. jún. 20. 08:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

ismerek több gerinctelen, hitvány embert, akiknek rengeteg ismerőse, sok lájkja van, aktiv szociális életet él . és egy féreg. meg 1-2 olyat is, aki nem kap sok lájkot, de szintén hatalmas férgek.


illetve : a fb lájkok semmit nem jelentenek, a sok lájkot kapo emberek közt van, akinek a valo életben is sok ismerőse van, van, aki tök magányos, kevés emberi kapcsolattal. ha nincs sok lájkod,legalább nem is akarod magad központi figurának beállitani, min azok, akiknek szintén kevés kapcsoalta van, de lájkgyűjtők.


az meg, hogy ki mit figyel fb-on ,az emberfóggő, aki értelmes, nem is nézeget ilyesmiket, aki meg nem, az lehet, hogy "lenéz" téged emiatt. de ez az ő hibája , nem a tiéd. ha zavar, akkor meg változtass rajta, először az életben legyél kicsit társaságibb ember, aztán ennek lesz majd foganatja a fb-on is.



most akkor az a pár ismerősöm, akiknek sok a lájkja és ismerőse, viszont hatalmas hulladék meberek, azok többet érnek, mint akiknek kevés, de semmi gond nincs velük ??

2016. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák


Hogy ha kevés lájkom van Facebookon, annyit is érek?


Na, ezért a gondolkodásmódért fog kihalni az emberiség 2120-ra.

2016. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
Nekem lajkoljak a képem általában több mint 100an de ettől független kb 5ember van közte akikre feltétel nélkül számíthatok. Ezzel csak azt akarom mondani hogy hidd el, nem jelent az semmit.
2016. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

Ember..nekem napi 10000+ like-om van... és névtelenül!(facebook oldal)

de am kitérdekel? mert nekem ugyan senkié mert van sajátom

Mégse vagyok se több se kevesebb... légy ember

2016. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne ismerősöd legyen számtalan, hanem igaz barátod két-három.

Boldogabb leszel velük, mint a sarki fűszeres, vagy egy régen elfelejtett bulin összeszedett figurák lájkjaival.

2016. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten. Komolyan ennyire eltorzult az emberek értékrendje? Szegény fiatalok már viszonyítani sem tudnak semmihez.

Kedved Kérdező! Gondolkozz el az élet igazi értékein. Nem hiszem el, hogy magadtól nem tudsz rájönni, hogy holmi facebook lájkok semmit sem jelentenek. Akiknek ez jelenti az értéket, azoknak fogalmuk sincs, hogy mi az igazi érték...

2016. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az ér csak annyit, aki számára egy szociális hálózat többet ér, mint az élete.
2016. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

Én a sikerben mérem azt, hogy mennyit is érek.

Annak idején, amikor ott hagytam a szakközépiskolát, és helyette 2db szakiskolát választottam, az első félévben vissza hallottam, hogy "elb***ák az életüket". Többen otthagytuk azt az iskolát.

Már több mint 5. éve, az a buta pic*a aki ezt kijelentette, annak még mindig nincs érettségi a kezében, így szakma se. Ugyan ki baszta el az életét?

Én 2db szakmát végeztem, jól keresek, és azt csinálom amit szerettem volna mindig is. És fontos, hogy értek is a szakmáimhoz. Sajnos ez sokaknak nem adatik meg.

Volt egy másik csaj, aki megkérdezte tőlem, ha egy iskolát nem tudtál elvégezni, akkor hármat hogyan fogsz egyszerre? 11. -ben megbukott és ott hagyta az iskolát. Többször is öngyilkosságot kísérelt meg. Azért én csak elvégeztem minden sulit, és nem kettesre, mint mások.

Nekem azért komolyabb nehézségek jöttek az életben, többek között, hogy senki nem tartott el. Így elmehettem dolgozni is. De küzdöttem, hogy rendezzem az életemet, és nem adtam fel. Ma jó életem van. Nem rég cseréltem le az autómat, vettem egy Chryslert, aztán ha akad valami barátnő akivel komolyan tervezhetek, akkor összehozok a fejünk fölé egy lakást.

Kívánom mindenkinek, hogy legalább annyira legyen kitartó mint én, és a sikerben mérje az értékét. Senki ne sajnáltassa magát, úgy könnyebb elérni akármit is.

2016. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Titkosítsd a képet, és nem látják mások, hányan kedvelik a képed. Ez egy jó megoldás, ha az interneten éled az életed...
2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!