Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha kevés lájkom van...

Hogy ha kevés lájkom van Facebookon, annyit is érek?

Figyelt kérdés
Itt nem a lájkok számáról van szó, ha nem arról hogy akit sokan lájkolnak azok után sok ember is érdeklődik. Én pedig sehonnan nem kapok pozitív visszajelzést sem. Átlagban 10 ember szokta lájkolni a képeimet, abból is a legtöbb családtag.
2016. jún. 20. 08:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Először úgy gondoltam, hogy nem írok ide semmit, mert pszichológiai gondokkal kűzdessz és ahoz pszichológus kell. Viszont lehet, hogy ennyire hagytad magad, hogy átvegye feletted az irányítást a mai kommunikációs tendencia.

Csak akkor vagy valaki, ha egy internetre beírt oldalon regisztrálsz, taszel ki magadról képeket és a veled kvázi semmilyen kapcsolatban sem álló embertömeg nyom egy like gombot egy képre?

Inkább azt ajánlom, hogy töröld le a fiókot (már rég megtettem én is) és foglalkozz hasznos dolgokkal. Műveld magad. Külsőleg és belsőleg. Mindkettő nagyon fontos. Nem az, hogy a hamis kapcsolatokból minél több likeod szülessen. Csak gondolkozz el rajta.

2016. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 HősEgér válasza:
igen annyit érsz
2016. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Drága barátom az élet nem a Facebook-on zajlik, az, hogy kinek menji lájkja van semmit sem jelent, azok emberek akik napi vagy heti szinten töltenek fel képeket azért, hogy minél többen lajkoljak, nincs önbizalmam,külvilágbol élnek, boldogok mert hú de mennyien lajkoljak a képeit, de egy fotó nem mutatja meg azt ami igazán fontos az életben,

"Jó csak a szívével lát az ember, mert ami igazán fontos szemnek láthatatlan "

Úgy hogy drága barátom, ne érdekeljen az hogy a te képeidet nem lajkoljak, ne légy olyan ember aki Facebook-on éli az életét,

2016. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

sztem nincs igazatok, akik irjátok, hogy önbizalomhiány mozgatja a sok képet feltöltő embereket. saját tapasztalataim szerint - akiket én ismerek és ilyenek - a kelleténél több önbizalmuk van . ez nem önbizalomnövelés, hanem EGO növelés.


akinek korosan nincs önbizalma, az általában nincs fenn fb-on, magányos, pszivhologushoz jár, tart az emberektől..stb. aki felrak egy képet, annak már van önbizalma , ami vagy egészséges vagy egészségteelnül nagy.ők az egojukat növelik ezzel.

2016. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

csak finoman megjegyezném mindenkinek, hogy mialatt ezt a kérdést olvassátok, ezek a kérdések vannak a képernyőn lentebb...


Hogyan legyen több lájkom Facebookon?

Hogy legyen sok lájkom askon és facebookon?

Hogy legyen több lájkom facebookon?

Hogyan tudom megnézni hány lájkom van facebookon?


Fontos. Hogyan lehet hamis lájkokat gyűjteni facebookon például egy képre, hogy jó sok lájkom legyen, de ne kelljen linkeket küldeni?



Ha megnézed a saját kérdésed, meg a fentebbieket amiket másoltam, rájössz, hogy ez így nagyon gáz. Felrak egy csaj magáról egy olyan képet, amin 2 méteres dekoltázsa van. [KÉRDÉS:] Kinek szól a kép? Mit akar kifejezni vele a feltöltő?

Fog kapni 300 lájkot egy csomó fiútól, akikből 50 a faszát húzogatja a gép előtt a képre. Még 50 meg beírja hogy de szépen kitetted a valódi értéked a KIRAKATBA!


A csaj leveszi a képet, elszalad sírni hogy beszóltak neki, majd megnyugtatják hogy irigyek a kommentelők, és ennek tudatában felrak magáról egy fürdőruhás képet, amin jó szépen ki van mindene...


Értelmes ember NEM SZÍNÉSZKEDIK sehol se.

Kedvencem, amikor valaki feltünési betegségben szenved, és mindenáron megakarja mutatni a világnak, hogy Franciaországba nyaral, BMW-t vezet, ágyba fekve nutellát eszik, és VIP partyn állófogadáson vesz részt svédasztallal. Ennyire retardáltak az emberek, kedves Kérdező!

2016. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 SpilerHUN válasza:
Én bárkit lájkolok ha engem is lájkoltok utána! :D :D :D :D :D
2016. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!