Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülők! Tegyük fel a gyerekete...

Szülők! Tegyük fel a gyereketek máshol él, és akárhányszor felveszitek vele a kapcsolatot, mindig passzívan, elutasítóan viselkedik. Meddig próbálkoznátok elérni őt és javítani a kapcsolaton, ha folyamatosan ezt a vislkedést tanusítaná?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok még szülő, ezért lehet, hogy én MÉG CSAK MOST látom így a dolgokat, de én azt csinálnám, ha mindig ilyen, hogy magasról nem érdekelne, hogy vele mi van, ha alapból ilyen elutasító, úgy, hogy én erre nem adtam semmiféle okot.
2016. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a tesóm viselkedik így kb. másfél-két éve, de fokozatosan változott meg, az utóbbi pár hónapban lett nagyon elutasító. Hogy miért, azt nem tudjuk. Nem csak a szüleinkkel ilyen, hanem az egész családdal. Kérdeztük, mi az oka, de mindig kitért az egyenes válasz elől. Anyám teljesen ki van bukva, van, amikor sír is emiatt. Ő még próbálkozik.
2016. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kéne kérdezni, mi a baj.
2016. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is, mert nincs olyan, hogy valaki csak úgy elutasít valakit. Ennek mndi nyomós oka van.
2016. jún. 22. 00:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nincs ilyen, és jellemzően azok a szülők hárítanak, akik észre sem vették, mennyit ártottak a "jó szándékkal", miközben soha nem figyeltek oda valójában a gyerekükre.
2016. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy épp elfoglalt időszaka van és még egy társ is képben van, akire elmegy az energiája.

A másik és valószínűbb eset tényleg az, hogy van rá oka. Amint elvégzem az egyetemet, az egyik szülőmmel én sem akarok többet találkozni és beszélni, mert szétszedte az egész családot.

2016. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!