Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Külföldi weboldalt próbálok...

Külföldi weboldalt próbálok megnyitni, de folyamatosan a magyar verzióra irányít át, amin viszont nem tudom elérni a kívánt tartalmat. Hogyan tudom beállítani, hogy ne irányítson át? (Google Chrome)

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 21:01
 1/3 szakor válasza:

Ezt a konkrét oldal ismeretében lenne könnyű eldönteni. Mert lehet, hogy nem böngészőhiba.

Egy oldalnak lehet "külföldi" címe (doménnév), ahonnan automatikusan átirányítanak az igazi oldalra. Pl. olcsóbb a doménnév odakinn, vagy csak trükk, hogy "külföldi" nevet adnak neki. Míg a tényleges tartalom egy ingyenes tárhelyen van.

2014. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy iserősömnek próbálom mgnyitni a Disney külföldi oldalát, mert azon an a játék, amit keres, de mindig átirányít a magyarra, ahol nincs, amit akar. Ez lenne a link: games.disney.com/disneychannel-lilo-and-stitch-sandwich-stacker


Nem böngészőhibára gondoltam. az ilyen oldalak azt hiszem IP címet néznek, és amiatt irányatanak át vagy valami ilyesmi. De jó lenne, ha nem irányítana át. Általában meg tudom oldani, ha ilyesmi van egy oldallal, de ez nem enged átlépni az amerikai verzióra.

2014. júl. 23. 15:01
 3/3 szakor válasza:

Nem található az oldal, valószínűleg ezért irányít át a főlapra, ami az ország főlapja. Egyébként az osztrák oldalon megy a játék:

[link]

2014. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!