Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ronda embernek miért nem...

Egy ronda embernek miért nem lehet büszkesége? Miért nem lehetnek igényei?

Figyelt kérdés

Mindenki szarrá alázza, kineveti, kicikizi őket, mind ezt fennhangon, más emberek előtt.

Egy ronda fogja be a pofáját, húzza meg magát a sarokban, és örüljön, hogy eltűrik bárhol.

Én is ronda vagyok, de igényes, tiszta, ápolt, mások szerint mégis igénytelen, de 1-2 menetre jó vagyok a pasiknak. Volt egy, aki elérte, hogy belé szeressek, hónapokig dugott, majd közölte, hogy nem vagyok az esete. Mások reakciója az volt, hogy örüljek neki, hogy megdugott, azt is biztos csak sötétben stb. Egyszer egy kopasz, fogatlan idősebb férfi bepróbálkozott nálam, elhajtottam, és akkor mit képzelek magamról, mert örüljek, hogy valaki szóba áll velem.

Én maszek nőgyógyászhoz járok, erre azt mondják, hogy micsoda igényeim vannak, és lesajnálóan néznek rám.

Többször megkaptam, hogy egyáltalán minek eszek. Napestig mesélhetném az ilyen sztorikat.

Egy ronda embernek miért nem lehetnek igényei? Miért nem mehet szórakozni? Miért kötelező összejönnie egy igénytelen emberrel? Miért húzza meg magát és maradjon csendben?



2016. jún. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nincs összefüggés.

Mindenkinek lehet.

2016. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, én mindenhol azt hallom, hogy egy ronda örüljön, hogy lyuk van a seggén.
2016. jún. 22. 20:19
 3/7 anonim válasza:
83%
Ugyan már senki sem ronda. Mindenkinek meg vannak a saját adottságai ami ellen nem tehet semmit. Lehet h más a külsőd miatt bánt de hidd el h ő ezzel saját magát minősíti és biztos rajta is lehetne találni ki cikizni valót
2016. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az írásod alapján, nálad nem igazán a külsőségekkel vannak gondok, hanem a stílusoddal. Attól nem más lesz a rossz, ha hagyod magad kihasználni.
2016. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Miert ne lehetne? Az eletben mindenre van pelda. Bőven erre is ;) ne egy ellenpeldaval akarjuk mar az igazunkaz bizonyitani mert igazsag ilyen ertelemben nincs. Van ilyen is olyan is. Ennyi.
2016. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság és a szépség meg relatív. Szeresd magad.

Akarsz beszélgetni?

2016. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok igenytelen, de viszont sajnos ronda vagyok.... Egy lanynak sem kellek, pedig aztan nincsenek nagy elvarasaim... Bar letezne egy rendes lany, aki ne a kulsore menne es, aki Komarom-Esztergom megye kornyeken lakna... 19/F
2016. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!