Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy egy...

Miért mondják azt, hogy egy gyereknek csak az az egy dolga van, hogy tanuljon?

Figyelt kérdés

Az rendben van hogy a kötelessége csak ennyi, mert dolgoznia nem kell, de az, hogy csak ebből álljon az élete az mennyire jogos elvárás?!

Fontos az is hogy az ember akárhány éves is szórakozzon, legyenek barátai (akikkel csak akkor tud normális kapcsolatot ápolni, ha találkozik is velük), meg ha esetleg párkapcsolata is van, akkor azt hogy tartsa fent, ha elvileg nem szabadna másból állnia az életének, csak tanulásból?


Ja és én már nem vagyok gimis szóval nem "tinihiszti".


2016. jún. 22. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt általában akkor szokták mondani, mikor el van kényezetetve a gyerek, és nem csinál semmit, nem segít semmit. Ilyenkor szólnak ilyet, hogy vegye már észre magát.
2016. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint az elottem szolo... Nyilvanvalo mast is csinalhat a gyerek mint ahogy a felnott sem csak dolgozik ;D azert ertsuk mar meg az alap dolgokat :DD
2016. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!