Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, h egy...

Mit gondoltok arról, h egy cigány család ugyanúgy szurkol és örül a magyar válogatottnak?

Figyelt kérdés
13/l
2016. jún. 23. 17:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Fiatal vagy még,remélhetőleg kinövöd,és bölcsebb is leszel.
2016. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Egészségükre. Ha magyarnak vallják magukat, miért ne?
2016. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Oks.
2016. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%

Nekem teljesen mindegy, hogy ki szurkol nekik, mert pont nem érdekel...

Én nem vagyok cigány, de nem szurkolok és nem örülök a magyar válogatottnak, sőt nem vagyok hajlandó egy meccsüket sem megnézni, szóval szurkoljon nekik, aki akar...

2016. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ezek a ciganyok kulonbek par balliberalis magyarnal akik politikai megfontolasbol a magyar valogatott ELLEN szurkolnak. Nem vicc, olvassatok a politika kategoriat!
2016. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%

Miert ne szurkolhatna?

Egy roma nem erezheti magyarnak magat?

2016. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 opened paradise ***** válasza:
65%

Semmit. Mit kéne?


Amúgy azokat is meg tudom érteni valahol. Ha nyerünk,több stadion lesz,mint McDonalds:D

2016. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Inessential ***** válasza:
60%
Miért ne?
2016. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
:) köszönöm mindenkinek a válaszát, ment a zöld pacsi!
2016. jún. 23. 21:59
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Ez kb. olyan, mint amikor egyszer Erdélyben 1989-ben Marosvásárhelyen felhergelték a magyarok ellen a románokat, akik botokkal stb. mentek megverni a magyarokat. Ekkor a környékről összesereglettek a cigányok, és a magyarok mellé álltak, sőt, ők verték vissza a támadó románokat. Azt kiáltozták, hogy "Ne féljetek magyarok, megjöttek a cigányok!"


Amióta erről olvastam, nekem semmi bajom nincs azzal, ha ők is magyarnak tartják magukat. Ez a baj ebben az országban, hogy egymásra mutogatunk ujjal, hogy te ilyen vagy, te olyan vagy... Miközben miért ne lehetnénk mindannyian magyarok? Pont erről szól a foci szurkolás is, ez a magyar válogatott sikerszériája megmutatja, hogy mindannyiunkban ott van, hogy egy nemzet vagyunk. És ha egy cigány örül ennek, az annál jobb. Inkább örüljön velünk, mint hogy letámadjon az utcán és kiraboljon...


[link]

2016. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!