Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek van ronda gyereke,...

Akinek van ronda gyereke, ugyanúgy szereti, mint a nem rondát?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én ronda vagyok, a testvérem nem, és durván különbséget tesznek köztünk a családtagjaink is.

A testvérem az isten, mindent megtehet, pedig sokat iszik, én akármit csinálok szar vagyok, rám nem tudnak büszkék lenni, alig állnak szóba velem, még facebookon se igazolnak vissza...



2016. jan. 23. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Szégyen.. mármint nyugi nem te hanem a családtagjaid. Már bocsi.

Nézd ezt olvasd el: [link]

2016. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Elsó vagyok. Még annyit kérdezhetek hogy hány éves vagy?
2016. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy ronda vagy, a szülő egyébként sem rondának látja még a kissé csúnya gyerekét sem, legfeljebb érdekes, különleges arcúnak.

Inkább más lehet a probléma, nem az esetleges rondaságod.

Csúnya ember nincs, azt ugye tudod? Legfeljebb nem olyan szép. De a szépség relatív, és mulandó.

2016. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
A szépség belűről fakad.
2016. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Igy van , szégyen amit csinálnak. A legundoritóbb dolog , amikor egy "szülö" bántja a saját gyerekét. Hogy néz az ilyen tükörbe?Az enyémek is ilyenek, utálom őket. Az ilyenek nem érdemlik meg , hogy gyerekük szülessen! Örökre meddönek kellene maradniuk!
2016. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A szépség belülről fakad. -> Ezt csak a rondák mondják.

És én valóban az vagyok, rengetegen beszólnak az utcán is, mindenhonnan ki vagyok közösítve.

2016. jan. 23. 18:19
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen helyzethez nem kell csúnyának lenni.
2016. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám ronda is és nyomorék(balesetből kifolyólag),ő Anyu szeme fénye.
2016. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem vagy ronda. Bár nem láttalak, de van egy olyan érzésem, hogy nem vagy az. Aranyos lánynak tűnsz.
2016. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Két mondatból nemigen lehet megismerni senkit, de én úgy gondolom, hogy csak Te látod magad rondának. Mint írtad, a tesód problémás (sokat iszik), nem lehetséges, hogy az összes energiájukat és figyelmüket az köti le, hogy a problémás tesódból próbáljanak valami normális embert csinálni? Veled nem kell annyit foglalkozni, mert Te normális vagy, tudod a dolgodat, csinálod rendesen magadtól. Csak Ők nem veszik észre, hogy Te magad is küszködsz problémákkal, és szeretnél több figyelmet.

Én nem hiszem, hogy egy szülő az egyik gyerekét szereti, a másikat nem. Én négyet neveltem fel, abból kettővel soha semmi gond nem volt, a másik kettővel igen. Nagyon sok energiámat vette el, hogy a kettő útját egyengessem. A másik kettő meg tudta mit várok el tőlük, nem kellett izgulni értük. Ha visszagondolok, velük sokkal kevesebbet törődtem. Igaz, szóvá tették volna ha ezzel problémájuk lett volna.

2016. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!